Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Budyń i kisiel
NESTLE YOGOLINO Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g)
Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g) NESTLÉ 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

NESTLE YOGOLINO Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g)

400 g
NESTLE

10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
37,23 zł/kg
14,89 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (26% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć Nestlé Yogolino zostało opracowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Podawane na podwieczorek, jako przekąska podczas spaceru lub deserek, uzupełnia dietę dziecka w produkty mleczne. Przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce, dzięki czemu zawsze ma temperaturę odpowiednią do spożycia. Warto zapamiętać Nestlé Yogolino zawiera wapń potrzebny do rozwoju kości u dzieci. 1 kubek = 24 % ZDS* wapnia Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Nie wymaga lodówki Dlaczego Nestlé Yogolino nie wymaga przechowywania w lodówce? To naturalnie proste! Unikalna receptura odpowiedni czas obróbki termicznej + hermetyczne zamknięcie = dłuższy okres przydatności, możliwość przechowywania poza lodówką Zgodnie z przepisami prawa żywność dla dzieci i niemowląt nie zawiera dodanych konserwantów i barwników.


Cechy

specjalnie dla niemowląt

naturalne źródło wapnia


NESTLE YOGOLINO Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g)


Produkt dostępny
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
NESTLE YOGOLINO Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g) 400 g
10,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
332.00 kJ
4.0%
Wartość energetyczna (kcal)
79.00 kcal
4.0%
Tłuszcz (g)
2.80 g
4.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.70 g
8.5%
Węglowodany (g)
10.40 g
4.0%
w tym cukry (g)
6.40 g
7.1%
Błonnik (g)
0.50 g
Białko (g)
2.80 g
5.6%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Wapń (mg)
96.00 mg
12.0%
Sód (g)
0.032 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESTLE
EAN:
7613032924706
Cena za kg:
27,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
NESTLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613032924706

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt gotowy do spożycia.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz wierzch opakowania. Zamknięte opakowanie przechowuj w temperaturze pokojowej. Należy spożyć zaraz po otwarciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej. Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Vevey, Szwajcaria Zawartość netto: 400 g e 4 kubeczki po 100 g


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

6


Informacje producenta

Marka

Nestlé


Marka standaryzowana

MarkaNestlé

Podmarka

Podmarka Yogolino


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Warto wiedzieć Nestlé Yogolino zostało opracowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Podawane na podwieczorek, jako przekąska podczas spaceru lub deserek, uzupełnia dietę dziecka w produkty mleczne. Przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce, dzięki czemu zawsze ma temperaturę odpowiednią do spożycia. Warto zapamiętać Nestlé Yogolino zawiera wapń potrzebny do rozwoju kości u dzieci. 1 kubek = 24 % ZDS* wapnia Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Nie wymaga lodówki Dlaczego Nestlé Yogolino nie wymaga przechowywania w lodówce? To naturalnie proste! Unikalna receptura odpowiedni czas obróbki termicznej + hermetyczne zamknięcie = dłuższy okres przydatności, możliwość przechowywania poza lodówką Zgodnie z przepisami prawa żywność dla dzieci i niemowląt nie zawiera dodanych konserwantów i barwników.


O marce

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Dodatkowe informacje

Zapytaj Eksperta www.nestlebabyandme.pl Centrum Informacji dla Rodziców 801 333 000


Oświadczenia żywieniowe

naturalne źródło wapnia


Oświadczenia zdrowotne

Nestlé Yogolino zawiera wapń potrzebny do rozwoju kości u dzieci.

Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deserek mleczny

Wariant o smaku waniliowym po 6. miesiącu

Produkty z kategorii Budyń i kisiel

4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
NESTLE YOGOLINO Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g) 400 g

NESTLE YOGOLINO

Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g)

400 g
27,47 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KUBUŚ Baby Mus deser owocowy typu kisiel jabłko mango po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus deser owocowy typu kisiel jabłko mango po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
KUBUŚ Baby Mus deser owocowy typu budyń banan jabłko po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus deser owocowy typu budyń banan jabłko po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki NESTLE

5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
NESTLE SINLAC Bezglutenowy produkt zbożowy bez dodatku cukru po 6. miesiącu 300 g

NESTLE SINLAC

Bezglutenowy produkt zbożowy bez dodatku cukru po 6. miesiącu

300 g
73,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-O Mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca puszka 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

2 HM-O Mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca puszka

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 8 opinii
NESTLE Kaszka mleczno-ryżowa banan dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

NESTLE

Kaszka mleczno-ryżowa banan dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
41,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 3 HM-O Mleko modyfikowane Junior dla dzieci po 1 roku w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

3 HM-O Mleko modyfikowane Junior dla dzieci po 1 roku w puszce

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
Nowość
NESTLE NAN OPTIPRO 3 mleko modyfikowane dla dzieci po 1. roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

3 mleko modyfikowane dla dzieci po 1. roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
NESTLE Proste Zboża Kleik ryżowy po 6 miesiącu 144 g

NESTLE

Proste Zboża Kleik ryżowy po 6 miesiącu

144 g
55,49 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 2 Mleko następne dla niemowląt po 6 miesiącu 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

2 Mleko następne dla niemowląt po 6 miesiącu

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
NESTLE NAN OPTIPRO 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

650 g
98,45 zł/kg
Cena63,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store