Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 1
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia
1 Mleko początkowe z Pronutra Advance od urodzenia BEBILON 800g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia

800 g
BEBILON

Promocja
Cena promocyjna57,61 zł
72,01 zł/kg
58,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (2% taniej)

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Nasza opatentowana formuła
Jedyna formuła z Pronutra-Advance, która łączy naszą wyjątkową kompozycję składników z naszym zaawansowanym procesem, aby stworzyć mleko początkowe Bebilon 1.
DHA (Omega-3) - DHA (długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy z grupy Omega-3).
GOS/FOS - nasza unikalna kompozycja oligosacharydów GOS/FOS.
Czy wiesz, że...
układ odpornościowy intensywnie rozwija się w ciągu pierwszych 3 lat życia?

Nasza wyjątkowa ekspertyza
Od 40 lat wraz z zespołem 400 naukowców i ekspertów prowadzimy pionierskie badania nad mlekiem matki. Wyniki badań pozwoliły nam stworzyć mleko początkowe z opatentowaną formułą Bebilon z Pronutra-Advance. Formuła ta została opracowana, aby wspierać potrzeby żywieniowe Twojego dziecka na każdym etapie rozwoju.

Cechy

opatentowana formuła

stworzone przez ekspertów w obszarze żywienia na wczesnym etapie życia niemowląt

kompozycja inspirowana naturą, potwierdzona badaniami

formuła powstała z wykorzystaniem naturalnych kultur bakterii

bez oleju palmowego

dla niemowląt niekarmionych piersią oraz do dokarmiania¹

mleko początkowe jest, zgodnie z zaleceniami ekspertów w obszarze żywienia, odpowiednim i w pełni wystarczającym pokarmem dla niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca, jeśli nie są karmione piersią

¹Bebilon 1 jest również odpowiedni jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zaistnieje konieczność dokarmiania


BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.06.2027
Dostępne warianty
BEBILON 3 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 1 roku
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
276.00 kJ
3.3%
Wartość energetyczna (kcal)
66.00 kcal
3.3%
Tłuszcz (g)
3.40 g
4.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
1.70 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
0.60 g
Węglowodany (g)
7.30 g
2.8%
w tym cukry (g)
7.20 g
8.0%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
1.30 g
2.6%
Witamina A (µg)
58.00 g
7.3%
Witamina B6 (mg)
0.055 mg
3.9%
Witamina B12 (µg)
0.16 g
6.4%
Witamina C (mg)
8.20 mg
10.3%
Witamina D (µg)
1.45 g
29.0%
Witamina E (mg)
1.20 mg
10.0%
Witamina K (µg)
5.60 g
7.5%
Tiamina (B1) (mg)
0.07 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.14 mg
Niacyna (B3) (mg)
0.43 mg
Cholina (B4) (mg)
21.00 mg
Kwas foliowy (µg)
8.00 g
4.0%
Kwas pantotenowy (mg)
0.53 mg
8.8%
Biotyna (µg)
1.80 g
3.6%
Wapń (mg)
58.00 mg
7.3%
Chlorek (mg)
55.00 mg
Miedź (mg)
0.05 mg
4.5%
Fluorek (mg)
< 0.01 mg
Jod (µg)
13.00 g
8.7%
Żelazo (mg)
0.53 mg
3.7%
Magnez (mg)
6.60 mg
1.8%
Mangan (mg)
0.003 mg
0.2%
Fosfor (mg)
33.00 mg
4.7%
Potas (mg)
83.00 mg
4.2%
Selen (µg)
2.50 g
4.5%
Cynk (mg)
0.48 mg
4.8%
w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy) (g)
0.017 g
w tym EPA (kwas eikozapentaenowy) (g)
0.004 g
Sód (g)
0.022 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julie
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,01 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BEBILON
EAN:
5900852011375
Cena za kg:
72,01 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
BEBILON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852011375

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tabela żywienia Bebilon 1 mleko początkowe w proszku O ile lekarz nie zaleci inaczej Wiek niemowlęcia 1. miesiąc Liczba porcji na dobę 7 Ilość wody na 1 porcję (ml) 90-120 Liczba płaskich miarek na 1 porcję 3-4 Wiek niemowlęcia 2.-3. miesiąc Liczba porcji na dobę 6 Ilość wody na 1 porcję (ml) 120 Liczba płaskich miarek na 1 porcję 4 Wiek niemowlęcia 4. miesiąc Liczba porcji na dobę 6 Ilość wody na 1 porcję (ml) 150 Liczba płaskich miarek na 1 porcję 5 Wiek niemowlęcia 5.-6. miesiąc Liczba porcji na dobę 4 Ilość wody na 1 porcję (ml) 180 Liczba płaskich miarek na 1 porcję 6 Wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. Wielkość i liczbę posiłków dostosuj do potrzeb Twojego dziecka. 100 ml Bebilon 1 = 90 ml wody + 3 płaskie miarki. 1 płaska miarka to 4,6 g proszku. Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 1 na Bebilon 2 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 1 i zwiększając ilość proszku Bebilon 2. Sposób przygotowania 1. Umyj. Umyj ręce. Butelkę i smoczek wygotuj w wodzie przez 10 min. 2. Przygotuj. Świeżą wodę pitną gotuj przez 5 min, po czym pozostaw do schłodzenia (do ok. 40 °C). Do wygotowanej butelki wlej odpowiednią ilość wody (wg tabeli żywienia). 3. Odmierz. Usuń klips zabezpieczający, odrywając go w lewą stronę. Chwyć wieczko opakowania, naciśnij kciukiem i delikatnie unieś. Używając wyłącznie załączonej, umytej i wysuszonej miarki, odmierz dokładną liczbę płaskich, nieubitych porcji proszku i dodaj je do przygotowanej butelki. Przestrzegaj wartości podanych w tabeli żywienia. 4. Wstrząśnij. Zamknij butelkę i energicznie potrząsaj pionowo przez 10 s do całkowitego rozpuszczenia proszku. 5. Sprawdź. Załóż na butelkę wygotowany smoczek. Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Butelkę i smoczek umyj od razu po użyciu. Instrukcja karmienia dziecka - Odpowiednią ilość mleka Bebilon 1 przygotuj zgodnie z tabelą żywienia. - Nigdy nie dodawaj dodatkowych miarek proszku do przygotowywanego mleka. - Mleko Bebilon 1 powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem i wykorzystane w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. - Nigdy nie należy używać ponownie niewypitej części mleka. Niewykorzystaną porcję mleka należy wylać bezpośrednio po skończonym posiłku. - Nie zaleca się podgrzewania mleka w kuchence mikrofalowej ze względu na zagrożenie oparzeniem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwości produktu przed użyciem i po otwarciu przechowuj produkt w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temp. poniżej 25 °C. Nie przechowuj produktu w lodówce. Zawartość opakowania należy zużyć do 4 tygodni po pierwszym otwarciu. Nie zaleca się przesypywania produktu do innych pojemników. Oryginalne opakowanie powinno być wyrzucone dopiero po wykorzystaniu zawartości ze względu na umieszczone na nim ważne informacje.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

4


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

WAŻNE INFORMACJE Karmienie piersią jest najbardziej właściwym sposobem żywienia niemowląt. Produkt jest odpowiedni dla niemowląt od urodzenia, jeśli nie są one karmione piersią. Produkt jest odpowiedni jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zaistnieje konieczność dokarmiania. Zaleca się stosowanie produktu wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Ważne jest, aby po skończonym posiłku dziecko nie przetrzymywało w buzi smoczka z resztkami pokarmu. Należy zwrócić uwagę na prawidłową higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem. Ostrzeżenie: niewłaściwe przygotowanie i przechowywanie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka.


Informacje producenta

Marka

Bebilon


Marka producenta

MarkaNutricia

Marka standaryzowana

MarkaBebilon

Podmarka

Podmarka Advance Pronutra


Opis produktu

Przyjście na świat Twojego dziecka to wyjątkowy moment. Bycie rodzicem to wspaniała, choć bez wątpienia też wymagająca rola. Na etapie wczesnego rodzicielstwa może pojawić się wiele pytań, dlatego jesteśmy tu, by wspierać Cię, kiedy będziesz tego potrzebować. Mleko matki to nasza inspiracja, dlatego naszym nieustannym celem jest zgłębianie jego tajemnic. Bebilon 1 Advence Pronutra Nasz zespół naukowców od ponad 50 lat prowadzi badania nad składem mleka matki, żeby zrozumieć jak najlepiej wspierać prawidłowy rozwój dziecka. Jeśli dziecko nie jest karmione piersią, Bebilon 1, tak jak inne mleka początkowe, może stanowić jedyny pokarm zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe, do czasu wprowadzenia odpowiedniego żywienia uzupełniającego. Kompozycja inspirowana naturą, potwierdzona badaniami Nasze odkrycia w dziedzinie badań nad mlekiem matki pozwalają nam odpowiadać na potrzeby żywieniowe Twojego maluszka, gdy nie karmisz piersią lub zdecydowałaś się na wprowadzenie karmienia mieszanego. Formuła powstała z wykorzystaniem naturalnych kultur bakterii


O marce

50 lat badań nad mlekiem matki Nasze produkty dopasowujemy do wieku i potrzeb Twojego dziecka Bebilon 1 od urodzenia Tu jesteś Bebilon 2 po 6. miesiącu Kolejny krok Bebilon 3 Po 1. roku Bebilon 4 Po 2. roku Bebilon 5 Dla przedszkolaka


Dodatkowe informacje

Nasi eksperci są dla Ciebie Odpowiedzą na pytania związane z laktacją, żywieniem i rozwojem Twojego dziecka. Facebook Zadzwoń: 801 16 55 55 BebiProgram Skorzystaj z formularza na www.bebiprogram.pl


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko początkowe od urodzenia


Pochodzenie

:Wyprodukowano w UE

Produkty z kategorii Mleko 1

BEBILON Comfort 1 ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz. 400 g

BEBILON Comfort 1

ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz.

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia 800 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia

800 g
72,01 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna57,61 zł
58,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance 200 ml

BEBILON

1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance

200 ml
37,45 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia 27 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia

27 g
221,85 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

650 g
98,45 zł/kg
Cena63,99 zł
Do koszyka
HIPP 1 Comfort Combiotik wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia 300 g

HIPP 1 Comfort Combiotik

wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia

300 g
133,30 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
5.0
z 1 opinii
HIPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g

HIPP 1 BIO Combiotik

Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2027

Produkty marki BEBILON

Nowość
BEBILON 5 Advance Pronutra Biotik Junior Formuła na bazie mleka dla przedszkolaka 1 kg

BEBILON

5 Advance Pronutra Biotik Junior Formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
BEBILON Profutura 4 800 g

BEBILON

Profutura 4

800 g
61,24 zł/kg
Cena promocyjna48,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
BEBILON Comfort 1 ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz. 400 g

BEBILON Comfort 1

ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz.

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 1 opinii
BEBILON Profutura 3 800 g

BEBILON

Profutura 3

800 g
122,49 zł/kg
Cena97,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
BEBILON 3 Pronutra-Advance Junior Mleko modyfikowane po 1. roku życia 1 kg

BEBILON

3 Pronutra-Advance Junior Mleko modyfikowane po 1. roku życia

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance 200 ml

BEBILON

1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance

200 ml
37,45 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
BEBILON Profutura 5 800 g

BEBILON

Profutura 5

800 g
122,49 zł/kg
Cena97,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia 27 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia

27 g
221,85 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
BEBILON 2 Mleko następne z Pronutra-Advance Biotik po 6 miesiącu 800 g

BEBILON

2 Mleko następne z Pronutra-Advance Biotik po 6 miesiącu

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 1 opinii
BEBILON 4 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 2 roku 800 g

BEBILON

4 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 2 roku

800 g
81,24 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 1 opinii
BEBILON 3 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 1 roku 800 g

BEBILON

3 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 1 roku

800 g
81,24 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
BEBILON 4 Pronutra-Advance Mleko modyfikowane po 2. roku życia 1 kg

BEBILON

4 Pronutra-Advance Mleko modyfikowane po 2. roku życia

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store