Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Pozostałe
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)
Baton zbożowy czekoladowy Chocapic NESTLÉ 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

400 g
NESTLÉ
Polska
1 szt.16 szt.

Cena31,84 zł
79,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Baton zbożowy Chocapic Nestle to czekoladowe płatki śniadaniowe uformowane na kształt batonika z mleczną warstwą.

Chocapic to słodka i pożywna przekąska odpowiednia na drugie śniadanie do szkoły lub do pracy. Wyróżnia się intensywnym czekoladowo-mlecznym smakiem i wyjątkową kruchością. Dostarcza energii i składników odżywczych – batonik wyprodukowany na bazie pełnoziarnistej mąki zawiera witaminy oraz wapń, który odpowiada za stan kości.

Baton zbożowy Chocapic – najważniejsze cechy:

  • Wyrazisty smak
  • Źródło witamin i wapnia
  • Wysoka jakość – w składzie pełne zboże
  • Niewygórowana cena

NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1714.00 kJ
20.4%
Wartość energetyczna (kcal)
408.00 kcal
20.4%
Tłuszcz (g)
13.70 g
19.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.10 g
40.5%
Węglowodany (g)
57.80 g
22.2%
w tym cukry (g)
28.10 g
31.2%
Błonnik (g)
4.60 g
Białko (g)
7.60 g
15.2%
Sól (g)
0.40 g
6.7%
Ryboflawina (B2) (mg)
1.12 mg
Niacyna (B3) (mg)
11.10 mg
Witamina B6 (mg)
0.96 mg
68.6%
Kwas foliowy (µg)
135.00 g
67.5%
Kwas pantotenowy (mg)
4.08 mg
68.0%
Wapń (mg)
1113.00 mg
139.1%
Żelazo (mg)
8.50 mg
59.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
79,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NESTLÉ
EAN:
5900020006721
Cena za kg:
79,60 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
NESTLÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900020006721

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

25 g 429 kJ 102 kcal 5%* RI 100 g: 1714 kJ/408 kcal ILNI: V203ES13 RI - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). *% (dziennej) referencyjnej wartości spożycia dla dorosłych wg rozporządzenia UE Nr 1169/2011


Informacje producenta

Opis produktu

Batonik zbożowy Nestlé Chocapic to pyszna i wartościowa przekąska dla Twojego dziecka - płatki śniadaniowe Nestlé Chocapic w formie batonika zbożowego. Zawiera on wapń, witaminy oraz pełne ziarno, stanowiąc idealne połączenie wyśmienitego smaku oraz cennych składników odżywczych. Wypróbuj także inne batoniki zbożowe Nestlé dla dzieci.

Marka

Nestlé


Marka standaryzowana

Marka:Nestlé


Podmarka

Podmarka:Chocapic

Produkty z kategorii Pozostałe

4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.6
z 5 opinii

17% taniej

CORNY Big Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 7 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton kokos-kakao (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton kokos-kakao (bezglutenowy)

50 g
79,80 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 35 opinii
WEDEL Pawełek DUO Batonik czekoladowy o smaku kokosowym 44 g

WEDEL Pawełek DUO

Batonik czekoladowy o smaku kokosowym

44 g
56,59 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 20 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy ze śliwką i polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy ze śliwką i polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 23 opinii
GO ON! Go on baton vitamin 45 g

GO ON!

Go on baton vitamin

45 g
76,67 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
BOMBUS Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy)

50 g
169,80 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.8
z 22 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu

45 g
88,67 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 1 opinii
MIODOWY KŁOS Baton owsiany z miodem i białą czekoladą 80 g

MIODOWY KŁOS

Baton owsiany z miodem i białą czekoladą

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 1 opinii
Łysoń Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim 80 g

Łysoń

Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim

80 g
191,12 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KINDER CHOCOLATE Maxi Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 2 szt. 42 g

KINDER CHOCOLATE Maxi

Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 2 szt.

42 g
106,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Produkty marki NESTLÉ

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store