Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
Ryby pieczone
SUEMPOL Burger z Łososia z pieprzem czarnym
Burger z Łososia z pieprzem czarnym SUEMPOL 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 137 opinii

SUEMPOL Burger z Łososia z pieprzem czarnym

200 g
SUEMPOL
Polska

Cena6,99 zł
34,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

gotowy do spożycia

wysoka zawartość Ω3

źródło białka


SUEMPOL Burger z Łososia z pieprzem czarnym


Produkt dostępny
Dostępne warianty
SUEMPOL Burger z Łososia z papryką jalapeno
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1159.00 kJ
13.8%
Wartość energetyczna (kcal)
278.00 kcal
13.9%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy) (g)
0.316 g
w tym EPA (kwas eikozapentaenowy) (g)
0.25 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
137 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
12%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Sama mąka z pieprzem i aromatem rybnym. Nie smaczne
22.11.2025
1
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Tani i smaczny burger z łososia. Polecam!!!
23.09.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
07.08.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bosko przyprawiony
17.02.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię. Zarówno na zimno jak i lekko podgrzany w mikrofalówce.
11.02.2025
1
0
KINGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam
13.01.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne danie na piątek
13.08.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i tani.
05.08.2024
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla tych co nie jedzą niby mięsa ... Sprawdził się w 100%. Jest smak i wyrazistość przypraw. Z dodatkami w postaci ogórka i pomidora zrobił furorę. Mogę śmiało polecić. 👍️❤️👍️
23.07.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba nie do końca przemyślana struktura. Środek jałowy, zewnątrz obsypany przyprawami maksymalnie. Słaby pomysł producenta.
24.05.2024
1
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Pikantny, smaczny.
20.05.2024
0
1
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, pyszna rybka
12.03.2024
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Mógłby być nieco smaczniejszy, ale nie jest źle.
20.02.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość dobra,smacznie doprawiony dobry na zimno i ciepło
29.01.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezły jakościowo i smaczny produkt na szybki obiad. Odgrzany burger, surówka i obiad gotowy:)
13.01.2024
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
można od czasu do czasu zjeść ale bez rewelacji
01.01.2024
0
0
Kowal
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny. Dobra opcja na wege piątki :)
19.09.2023
0
2
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyzwoitej jakości burger, nieźle przyprawiony, mi smakował. Estetyczne opakowanie. Produkt dobry na szybkie danie obiadowe lub przekąskę.
10.08.2023
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne 😋
14.05.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
02.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SUEMPOL
Marka:
SUEMPOL
EAN:
5906730630249
Cena za kg:
34,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SUEMPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SUEMPOL
EAN:
5906730630249

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spróbuj też na ciepło!


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od -2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C -2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Suempol


Marka standaryzowana

MarkaSuempol

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość Ω3

źródło białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Łosoś burger

Wariant pieczony z pieprzem

Produkty z kategorii Ryby pieczone

4.9
z 133 opinii
LISNER Sałatka śledziowa z jajkiem 140 g

LISNER

Sałatka śledziowa z jajkiem

140 g
34,93 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
MOWI Łosoś Express po prowansalsku (2 porcje) 220 g

MOWI

Łosoś Express po prowansalsku (2 porcje)

220 g
173,86 zł/kg
Cena38,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 17 opinii
MOWI Łosoś Express po tajsku (2 porcje) 220 g

MOWI

Łosoś Express po tajsku (2 porcje)

220 g
173,86 zł/kg
Cena38,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 137 opinii
SUEMPOL Burger z Łososia z pieprzem czarnym 200 g

SUEMPOL

Burger z Łososia z pieprzem czarnym

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 72 opinii
SUEMPOL Burger z Łososia z papryką jalapeno 200 g

SUEMPOL

Burger z Łososia z papryką jalapeno

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SUEMPOL Klopsiki z łososia z czarnuszką 250 g

SUEMPOL

Klopsiki z łososia z czarnuszką

250 g
49,40 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka

Produkty marki SUEMPOL

4.9
z 240 opinii

24% taniej

SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
111,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 339 opinii
SUEMPOL Łosoś Norweski wędzony BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś Norweski wędzony BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.7
z 97 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony marynowany kanapkowy z koprem 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony marynowany kanapkowy z koprem

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 1177 opinii
SUEMPOL Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany

100 g
162,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,23 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 75 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
249,90 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 184 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 100 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

100 g
186,50 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 135 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco z pieprzem 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco z pieprzem

125 g
146,80 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 79 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś norweski 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś norweski

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 346 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś dziki wędzony plasterkowany

100 g
241,50 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 50 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

50 g
233,00 zł/kg
Cena11,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 300 opinii
SUEMPOL Pstrąg łososiowy 100 g

SUEMPOL

Pstrąg łososiowy

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 129 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 250 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

250 g
158,76 zł/kg
Cena39,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 302 opinii
SUEMPOL Roladki z łososia wędzone na gorąco 250 g

SUEMPOL

Roladki z łososia wędzone na gorąco

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 106 opinii
SUEMPOL Tatar z wędzonego łososia 100 g

SUEMPOL

Tatar z wędzonego łososia

100 g
174,90 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.7
z 133 opinii
SUEMPOL Paróweczki łososiowe bez konserwantów 160 g

SUEMPOL

Paróweczki łososiowe bez konserwantów

160 g
27,44 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SUEMPOL Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami 80 g

SUEMPOL

Wędzony łosoś w kremie z zielonymi warzywami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store