Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Do pieczenia i gotowania
PLANTON Creamo Cremo 18% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia
Cremo 18%   Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia Creamo PLANTON 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 90 opinii

PLANTON Creamo Cremo 18% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia

180 g
PLANTON
Polska

Cena4,69 zł
26,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

100 % roślinny. Nie warzy się. Bez soi. Bez glutenu. Nie zawiera laktozy. Doskonała do: zup, sosów, owoców, sałatek, deserów, pierogów.


PLANTON Creamo Cremo 18% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia


Produkt dostępny
Data przydatności: około 27 dni
Tagi
wegański
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
757.00 kJ
9.0%
Wartość energetyczna (kcal)
183.00 kcal
9.2%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
90 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie waży się i ma szerokie zastosowanie
26.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok, nie waży się
02.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzone - to często kupowany przeze mnie artykuł. Nie zwarzył mi się w daniu jeszcze ani razu, W smaku nie dominuje kokos, przynajmniej na razie nie wychwyciłam.
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
JOGURTY_MAGDA
Marka:
PLANTON
EAN:
5901104004961
Cena za kg:
26,06 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
PLANTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOGURTY_MAGDA
EAN:
5901104004961

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +8 ℃


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Planton


Marka standaryzowana

MarkaPlanton

Opis produktu

100 % roślinny. Nie warzy się. Bez soi. Bez glutenu. Nie zawiera laktozy. Doskonała do: zup, sosów, owoców, sałatek, deserów, pierogów.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wegański produkt z mleczka kokosowego

Wariant 18 %

Produkty z kategorii Do pieczenia i gotowania

5.0
z 90 opinii
PLANTON Creamo Cremo 18% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia 180 g

PLANTON Creamo

Cremo 18% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia

180 g
26,06 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 63 opinii
ALPRO Produkt sojowy do gotowania - zamiennik śmietanki 14% 250 ml

ALPRO

Produkt sojowy do gotowania - zamiennik śmietanki 14%

250 ml
27,40 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 49 opinii
RAMA Crema 31 % 200 ml

RAMA

Crema 31 %

200 ml
26,95 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 18 opinii
RAMA Crema 15 % 200 g

RAMA

Crema 15 %

200 g
22,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec Kremowy na Sernik 750 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec Kremowy na Sernik

750 g
39,99 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
PLANTON Creamo Cremo 15% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia 200 g

PLANTON Creamo

Cremo 15% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PLANTON

4.9
z 75 opinii
PLANTON GREEK STYLE Produkt roślinny w stylu greckim 400 g

PLANTON

GREEK STYLE Produkt roślinny w stylu greckim

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy naturalny 150 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy naturalny

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy o smaku jagodowym 150 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy o smaku jagodowym

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy o smaku ananas-mango 150 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy o smaku ananas-mango

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
PLANTON BIG Vegangurt kokosowy naturalny 400 g

PLANTON

BIG Vegangurt kokosowy naturalny

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
PLANTON Wegański deser o smaku Panna Cotta 130 g

PLANTON

Wegański deser o smaku Panna Cotta

130 g
32,23 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
PLANTON Wegański deser o smaku słonego karmelu 130 g

PLANTON

Wegański deser o smaku słonego karmelu

130 g
32,23 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
PLANTON Wegański deser o smaku Pina Colada 130 g

PLANTON

Wegański deser o smaku Pina Colada

130 g
32,23 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
PLANTON Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku mango 200 g

PLANTON

Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku mango

200 g
22,45 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
PLANTON Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku cytryna-limonka-zielona herbata 200 g

PLANTON

Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku cytryna-limonka-zielona herbata

200 g
22,45 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
PLANTON Microbiome Keffir Gut - Wegański kefir 200 g

PLANTON Microbiome

Keffir Gut - Wegański kefir

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
PLANTON Microbiome Keffir Gut Malina - Wegański kefir o smaku malinowym 200 g

PLANTON Microbiome

Keffir Gut Malina - Wegański kefir o smaku malinowym

200 g
36,45 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy naturalny z granolą 170 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy naturalny z granolą

170 g
38,76 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
PLANTON Creamo Cremo 15% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia 200 g

PLANTON Creamo

Cremo 15% - Roślinny zamiennik śmietany do gotowania i pieczenia

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
PLANTON Microbiome Gut Dessert Produkt na bazie roślinnej czekolada 150 g

PLANTON Microbiome

Gut Dessert Produkt na bazie roślinnej czekolada

150 g
50,60 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store