Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Aromatyczne
JACOB'S CREEK Shiraz Grenache
Shiraz Grenache JACOB'S CREEK 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 25 opinii

JACOB'S CREEK Shiraz Grenache

czerwone półwytrawne
półwytrawne
JACOB'S CREEK
750 ml
zawartość alkoholu: 13,3%
Australia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena26,99 zł
35,99 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Australijskie czerwone wino gronowe półwytrawne Jacob's Creek Grenache Shiraz posiada wyrazisty i rześki aromat czerwonych owoców oraz subtelną nutę przypraw. Wyczuwalny posmak soczystych jagód podkreślony został delikatnymi taninami sprawiając, że to wino smakuje wyjątkowo delikatnie. 16-18 °C temperatura serwowania


JACOB'S CREEK Shiraz Grenache


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.02.2031
Dostępne warianty
JACOB'S CREEK Shiraz Cabernet
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
76%
4
20%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
18.02.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
każdy kto zna te szczepy wie, że nie zawiedzie się na jakości i smaku, co potwierdzają sami somelierzy
29.08.2023
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
01.07.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre wino, trzymające tę samą jakość przez wiele lat.
23.12.2022
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, niezmiennie smakuje OK.
23.12.2022
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałem
03.01.2022
0
0
Jozef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.03.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2025
0
0
Marian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2024
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2024
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2023
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
JACOB'S CREEK
EAN:
9300727041685
Cena za kg:
35,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
JACOB'S CREEK
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
9300727041685

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

16-18 °C temperatura serwowania


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 13.5

Propozycja podania Temperatura serwowania 16-18 °C


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. KORZYSTAJ Z ALKOHOLU ODPOWIEDZIALNIE www.wineinmoderation.eu


Informacje producenta

Marka

Jacob's Creek


Marka standaryzowana

MarkaJacob's Creek

Opis produktu

Australijskie czerwone wino gronowe półwytrawne Jacob's Creek Grenache Shiraz posiada wyrazisty i rześki aromat czerwonych owoców oraz subtelną nutę przypraw. Wyczuwalny posmak soczystych jagód podkreślony został delikatnymi taninami sprawiając, że to wino smakuje wyjątkowo delikatnie. 16-18 °C temperatura serwowania


Dodatkowe informacje

więcej szczegółów na www.jacobscreek.com www.wise-drinking.com


Rodzaj alkoholu

TypWino

Zabarwienie wina

KolorCzerwone

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wino

Wariant czerwone półwytrawne australijskie

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 16 opinii
RAGNATELA Primitivo Susumaniello 750 ml

RAGNATELA

Primitivo Susumaniello

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
BAREFOOT Cabernet Sauvignon Wino 750 ml

BAREFOOT

Cabernet Sauvignon Wino

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GRAPE talk TUTTO BENE! Primitivo 750 ml

GRAPE talk

TUTTO BENE! Primitivo

750 ml
33,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 25 opinii
JACOB'S CREEK Shiraz Grenache 750 ml

JACOB'S CREEK

Shiraz Grenache

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Cabernet-Sauvignon 750 ml

MAISON CASTEL

Cabernet-Sauvignon

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Primitivo Puglia IGT 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Primitivo Puglia IGT

750 ml
34,25 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,69 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
CASA PECUNIA Primitivo 750 ml

CASA PECUNIA

Primitivo

750 ml
45,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
FINCA FANYA Tempranillo 750 ml

FINCA FANYA

Tempranillo

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.7
z 33 opinii
NERO D`AVOLA Czerwone 750 ml

NERO D`AVOLA

Czerwone

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
TIERRA AUFERA Cabernet Sauvignon 750 ml

TIERRA AUFERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
34,33 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MARTINETTI Primitivo IGT 750 ml

MARTINETTI

Primitivo IGT

750 ml
50,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena37,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PRIMUS Appassimento Passito Puglia IGT 750 ml

PRIMUS

Appassimento Passito Puglia IGT

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
ECO GAIA Tempranillo BIO 750 ml

ECO GAIA

Tempranillo BIO

750 ml
35,19 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,39 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
AURVIN Cabernet Sauvignon 750 ml

AURVIN

Cabernet Sauvignon

750 ml
38,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka

Produkty marki JACOB'S CREEK

4.9
z 54 opinii
JACOB'S CREEK Shiraz Cabernet 750 ml

JACOB'S CREEK

Shiraz Cabernet

750 ml
33,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 28 opinii
JACOB'S CREEK Sauvignon Blanc 750 ml

JACOB'S CREEK

Sauvignon Blanc

750 ml
35,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
JACOB'S CREEK Moscato White 750 ml

JACOB'S CREEK

Moscato White

750 ml
33,32 zł/l
białe słodkie
słodkie
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
JACOB'S CREEK Chardonnay Pinot Noir 750 ml

JACOB'S CREEK

Chardonnay Pinot Noir

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
JACOB'S CREEK Jacob's Creek Classic Riesling 750 ml

JACOB'S CREEK

Jacob's Creek Classic Riesling

750 ml
35,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii

17% taniej

JACOB'S CREEK Reserve Shiraz 750 ml

JACOB'S CREEK

Reserve Shiraz

750 ml
66,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna49,99 zł
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 56 opinii
JACOB'S CREEK Chardonnay 750 ml

JACOB'S CREEK

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
JACOB'S CREEK Merlot Shiraz 750 ml

JACOB'S CREEK

Merlot Shiraz

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store