Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Burgery, filety, sznycle
GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje
Burger roślinny 2 porcje GARDEN GOURMET 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 57 opinii

GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje

150 g
GARDEN GOURMET

Cena15,99 zł
106,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Burger Roślinny Garden Gourmet to produkt, który bazuje na białku w 100% roślinnym. Jego wyjątkowość polega na tym, że zapachem, smakiem i wyglądem przypomina klasycznego burgera wołowego. Zasmakuje zarówno osobom niejedzącym mięsa, jak i tym, które chcą je ograniczyć w swojej diecie. Burger Roślinny może być smacznym i pożywnym obiadem dla całej rodziny, pełnym wartościowego białka i błonnika pokarmowego. Wegański Burger od Garden Gourmet sprawdzi się w wielu sytuacjach. Będzie idealny w czasie obiadu rodzinnego czy grilla z przyjaciółmi. Można go podawać w formie klasycznego burgera w bułce w towarzystwie frytek i wybranej przez siebie sałatki. Jest idealny w połączeniu z różnymi sosami, przykładowo ketchupem lub sosem czosnkowym. Wegański Burger Garden Gourmet jest bardzo prosty w przygotowaniu. Można go smażyć na oleju przez około 5-7 minut lub piec w piekarniku przez około 8-10 minut. Równie dobrze sprawdzi się na grillu, na którym trzeba go przyrządzać około 5 minut. Szybkość przygotowywania Roślinnego Burgera od Garden Gourmet sprawia, że możemy cieszyć się pożywnym obiadem po bardzo krótkim czasie. Garden Gourmet Burger Roślinny to: • gwarancja doskonałego smaku, • produkt odpowiedni dla wegan, wegetarian i osób ograniczających spożywanie mięsa, • doskonała alternatywa dla burgera wołowego, • świetny pomysł na pyszny obiad dla całej rodziny, • doskonałe źródło białka roślinnego, • możliwość przyrządzania na kilka sposobów, • pożywny, bezmięsny posiłek w kilka minut. Wypróbuj Roślinnego Burgera Garden Gourmet i ciesz się klasycznym smakiem w nowej odsłonie!


GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje


Produkt dostępny
Data przydatności: około 24 dni
Tagi
wegański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
655.00 kJ
7.8%
Wartość energetyczna (kcal)
156.00 kcal
7.8%
Tłuszcz (g)
5.60 g
8.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
6.80 g
2.6%
w tym cukry (g)
2.80 g
3.1%
Błonnik (g)
5.80 g
Białko (g)
16.90 g
33.8%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
106,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GARDEN GOURMET
EAN:
7613287291349
Cena za kg:
106,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
GARDEN GOURMET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613287291349

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci schłodzonej):

Patelnia grillowa / patelnia: Rozgrzej trochę oleju, smaż 5-7 minut na małym ogniu, obracaj w trakcie smażenia.

Piec w piekarniku(Od postaci schłodzonej):

Piekarnik: Rozgrzej piekarnik do 180 °C. Piecz przez 8-10 minut, obracając w połowie czasu.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu, w temperaturze 0 - +7 ℃. Po otwarciu natychmiast zużyć. Nie zamrażać. Należy spożyć do: patrz boczna strona opakowania.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Garden Gourmet


Marka standaryzowana

MarkaGarden Gourmet

Logotypy stron trzecich

Green Dot

V-Label Vegetarisch (VEBU)


Opis produktu

Burger Roślinny Garden Gourmet to produkt, który bazuje na białku w 100% roślinnym. Jego wyjątkowość polega na tym, że zapachem, smakiem i wyglądem przypomina klasycznego burgera wołowego. Zasmakuje zarówno osobom niejedzącym mięsa, jak i tym, które chcą je ograniczyć w swojej diecie. Burger Roślinny może być smacznym i pożywnym obiadem dla całej rodziny, pełnym wartościowego białka i błonnika pokarmowego. Wegański Burger od Garden Gourmet sprawdzi się w wielu sytuacjach. Będzie idealny w czasie obiadu rodzinnego czy grilla z przyjaciółmi. Można go podawać w formie klasycznego burgera w bułce w towarzystwie frytek i wybranej przez siebie sałatki. Jest idealny w połączeniu z różnymi sosami, przykładowo ketchupem lub sosem czosnkowym. Wegański Burger Garden Gourmet jest bardzo prosty w przygotowaniu. Można go smażyć na oleju przez około 5-7 minut lub piec w piekarniku przez około 8-10 minut. Równie dobrze sprawdzi się na grillu, na którym trzeba go przyrządzać około 5 minut. Szybkość przygotowywania Roślinnego Burgera od Garden Gourmet sprawia, że możemy cieszyć się pożywnym obiadem po bardzo krótkim czasie. Garden Gourmet Burger Roślinny to: • gwarancja doskonałego smaku, • produkt odpowiedni dla wegan, wegetarian i osób ograniczających spożywanie mięsa, • doskonała alternatywa dla burgera wołowego, • świetny pomysł na pyszny obiad dla całej rodziny, • doskonałe źródło białka roślinnego, • możliwość przyrządzania na kilka sposobów, • pożywny, bezmięsny posiłek w kilka minut. Wypróbuj Roślinnego Burgera Garden Gourmet i ciesz się klasycznym smakiem w nowej odsłonie!


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wegański produkt na bazie białka sojowego i pszennego

Wariant Classic Burger

Produkty z kategorii Burgery, filety, sznycle

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Filet roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Filet roślinny 2 porcje

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Fileciki Roślinne 175 g

GARDEN GOURMET

Fileciki Roślinne

175 g
97,09 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 17 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie Fileciki 160 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie Fileciki

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
44,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 62 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Nuggetsy a'la kurczak 175 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Nuggetsy a'la kurczak

175 g
61,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 16 opinii
VIVERA Sznycel wegański w panierce 200 g

VIVERA

Sznycel wegański w panierce

200 g
82,95 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 41 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny sznycel 190 g

DOBRA KALORIA

Roślinny sznycel

190 g
59,42 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 10 opinii
VIVERA Roślinne paluszki 189 g

VIVERA

Roślinne paluszki

189 g
87,04 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 57 opinii
GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Burger roślinny 2 porcje

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 114 opinii
GARDEN GOURMET Wegański sznycel 2 porcje 180 g

GARDEN GOURMET

Wegański sznycel 2 porcje

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 11 opinii
VIVERA Roślinne nuggetsy 180 g

VIVERA

Roślinne nuggetsy

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
BEZMIĘSNY Schab ze śliwką 100 g

BEZMIĘSNY

Schab ze śliwką

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
GARDEN GOURMET Sznycel Kalafior 186 g

GARDEN GOURMET

Sznycel Kalafior

186 g
89,19 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka

Produkty marki GARDEN GOURMET

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Filet roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Filet roślinny 2 porcje

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Fileciki Roślinne 175 g

GARDEN GOURMET

Fileciki Roślinne

175 g
97,09 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 17 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie Fileciki 160 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie Fileciki

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
Nowość
GARDEN GOURMET Falafel 190 g

GARDEN GOURMET

Falafel

190 g
84,16 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie nuggetsy 200 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie nuggetsy

200 g
59,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 58 opinii
GARDEN GOURMET Wegański Kotlet Mielony 200 g

GARDEN GOURMET

Wegański Kotlet Mielony

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
GARDEN GOURMET Klopsy warzywne 200 g

GARDEN GOURMET

Klopsy warzywne

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 114 opinii
GARDEN GOURMET Wegański sznycel 2 porcje 180 g

GARDEN GOURMET

Wegański sznycel 2 porcje

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 36 opinii
GARDEN GOURMET Sznycel Kalafior 186 g

GARDEN GOURMET

Sznycel Kalafior

186 g
89,19 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
GARDEN GOURMET Szpinak Serowy Sznycel 180 g

GARDEN GOURMET

Szpinak Serowy Sznycel

180 g
88,83 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store