Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

GARDEN GOURMET

GARDEN GOURMET

.

ProduktyGARDEN GOURMETwe Frisco.pl


5.0
z 39 opinii
Nowość
GARDEN GOURMET Falafel 190 g

GARDEN GOURMET

Falafel

190 g
84,16 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 95 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie nuggetsy 200 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie nuggetsy

200 g
59,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 59 opinii
GARDEN GOURMET Klopsy warzywne 200 g

GARDEN GOURMET

Klopsy warzywne

200 g
73,75 zł/kg
Cena14,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Fileciki Roślinne 175 g

GARDEN GOURMET

Fileciki Roślinne

175 g
68,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Filet roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Filet roślinny 2 porcje

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie Fileciki 160 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie Fileciki

160 g
74,94 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 56 opinii
GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Burger roślinny 2 porcje

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

5.0
z 113 opinii
GARDEN GOURMET Wegański sznycel 2 porcje 180 g

GARDEN GOURMET

Wegański sznycel 2 porcje

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni

4.9
z 36 opinii
GARDEN GOURMET Sznycel Kalafior 186 g

GARDEN GOURMET

Sznycel Kalafior

186 g
89,19 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka

4.9
z 25 opinii
GARDEN GOURMET Szpinak Serowy Sznycel 180 g

GARDEN GOURMET

Szpinak Serowy Sznycel

180 g
66,61 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 58 opinii
GARDEN GOURMET Wegański Kotlet Mielony 200 g

GARDEN GOURMET

Wegański Kotlet Mielony

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store