Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania mączne i pierogi
Pierogi
KUCHNIA POLKI Pierogi zbójnickie
Pierogi zbójnickie KUCHNIA POLKI 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 40 opinii

KUCHNIA POLKI Pierogi zbójnickie

400 g
KUCHNIA POLKI

Cena14,99 zł
37,48 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 11 dni
Dostępne warianty
KUCHNIA POLKI Pierogi mięsne
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
10%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
27.05.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobnie jak mięsne, dobra ilość przypraw, po prostu smaczne.
02.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Same ziemniaki za taką cenę za drogo
22.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne aczkolwiek na patelni rozklejały się
03.08.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.02.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,48 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUCHNIA POLKI
Marka:
KUCHNIA POLKI
EAN:
5901289464239
Cena za kg:
37,48 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUCHNIA POLKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUCHNIA POLKI
EAN:
5901289464239

Produkty z kategorii Pierogi

4.9
z 48 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi leniwe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi leniwe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 97 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi ruskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi ruskie

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 45 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi szpinakowe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi szpinakowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 43 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z serem 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z serem

400 g
35,98 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 29 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi mięsne 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi mięsne

400 g
48,38 zł/kg
Cena19,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 40 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi zbójnickie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi zbójnickie

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 56 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z mięsem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z mięsem BIO

400 g
65,63 zł/kg
Cena26,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 28 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z kapustą i grzybami BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z kapustą i grzybami BIO

400 g
59,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 24 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z serem na słodko BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z serem na słodko BIO

400 g
62,47 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 82 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z ziemniakami i serem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z ziemniakami i serem BIO

400 g
56,22 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 35 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 35 opinii
ALMONTE Pierogi z mięsem 380 g

ALMONTE

Pierogi z mięsem

380 g
63,13 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 28 opinii
ALMONTE Pierogi z kurczakiem 380 g

ALMONTE

Pierogi z kurczakiem

380 g
63,13 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 30 opinii
ALMONTE Pierogi ruskie 390 g

ALMONTE

Pierogi ruskie

390 g
61,51 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 27 opinii
ALMONTE Pierogi jagodowe 390 g

ALMONTE

Pierogi jagodowe

390 g
71,77 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 42 opinii
ALMONTE Pierogi z serem 390 g

ALMONTE

Pierogi z serem

390 g
61,51 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 10 opinii
ALMONTE Pierogi graham z serem 400 g

ALMONTE

Pierogi graham z serem

400 g
59,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 6 opinii
MAMAVEGE Pierogi z ziemniakami ioliwą truflową 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z ziemniakami ioliwą truflową

275 g
64,18 zł/kg
Cena17,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.0
z 4 opinii
MAMAVEGE Pierogi z ziemniakami i twarogiem 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z ziemniakami i twarogiem

275 g
76,91 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.3
z 7 opinii
MAMAVEGE Pierogi ze szpinakiem i serem typu feta 275 g

MAMAVEGE

Pierogi ze szpinakiem i serem typu feta

275 g
78,51 zł/kg
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 6 opinii
MAMAVEGE Pierogi z kapustą i grzybami 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z kapustą i grzybami

275 g
84,55 zł/kg
Cena23,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
3.0
z 1 opinii
MAMAVEGE Pierogi z jabłkami i cynamonem 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z jabłkami i cynamonem

275 g
69,05 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.0
z 2 opinii
MAMAVEGE Pierogi z truskawkami 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z truskawkami

275 g
71,82 zł/kg
Cena19,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 29 opinii
ALMONTE Pierogi z kapustą i grzybami 390 g

ALMONTE

Pierogi z kapustą i grzybami

390 g
61,51 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Produkty marki KUCHNIA POLKI

4.9
z 92 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka 400 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka

400 g
22,47 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,07 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 48 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi leniwe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi leniwe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 97 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi ruskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi ruskie

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 45 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi szpinakowe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi szpinakowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 43 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z serem 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z serem

400 g
35,98 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 29 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi mięsne 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi mięsne

400 g
48,38 zł/kg
Cena19,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 81 opinii
KUCHNIA POLKI Kluski śląskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Kluski śląskie

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 121 opinii
KUCHNIA POLKI Gołąbki w sosie pomidorowym 550 g

KUCHNIA POLKI

Gołąbki w sosie pomidorowym

550 g
44,53 zł/kg
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 35 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 22 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe 380 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka Szpinakowe

380 g
28,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 22 opinii
KUCHNIA POLKI Krokiety z pieczarkami i mozarellą 450 g

KUCHNIA POLKI

Krokiety z pieczarkami i mozarellą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 54 opinii
KUCHNIA POLKI Sałatka jarzynowa 400 g

KUCHNIA POLKI

Sałatka jarzynowa

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
KUCHNIA POLKI Żurek staropolski 350 g

KUCHNIA POLKI

Żurek staropolski

350 g
29,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
KUCHNIA POLKI Szare kluski 400 g

KUCHNIA POLKI

Szare kluski

400 g
35,38 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store