Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania mączne i pierogi
Pierogi
SMAKMAK Pierogi z kapustą i grzybami
Pierogi z kapustą i grzybami SMAKMAK 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 76 opinii

SMAKMAK Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
SMAKMAK

Cena9,99 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 8 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
76 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
13%
3
3%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, ciasto w sam raz.
15.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, miękkie ciasto
08.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo je lubię! ❤️
30.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie sobie, jadłam zdecydowanie lepsze
27.12.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciasto zbyt grube, pierogi coraz większe, ale sztuk jest przez to mniej
30.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, mało kalorii, polecam
07.06.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Sztuczny smak
30.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SMAKMAK
Marka:
SMAKMAK
EAN:
5907368749976
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SMAKMAK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SMAKMAK
EAN:
5907368749976

Produkty z kategorii Pierogi

4.9
z 48 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi leniwe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi leniwe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 97 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi ruskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi ruskie

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 45 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi szpinakowe 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi szpinakowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 43 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z serem 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z serem

400 g
35,98 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 29 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi mięsne 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi mięsne

400 g
48,38 zł/kg
Cena19,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 40 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi zbójnickie 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi zbójnickie

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 56 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z mięsem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z mięsem BIO

400 g
65,63 zł/kg
Cena26,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 28 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z kapustą i grzybami BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z kapustą i grzybami BIO

400 g
59,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 24 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z serem na słodko BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z serem na słodko BIO

400 g
62,47 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 82 opinii
PRODUKTY KLASZTORNE Pierogi z ziemniakami i serem BIO 400 g

PRODUKTY KLASZTORNE

Pierogi z ziemniakami i serem BIO

400 g
56,22 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 36 opinii
KUCHNIA POLKI Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

KUCHNIA POLKI

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 35 opinii
ALMONTE Pierogi z mięsem 380 g

ALMONTE

Pierogi z mięsem

380 g
63,13 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 28 opinii
ALMONTE Pierogi z kurczakiem 380 g

ALMONTE

Pierogi z kurczakiem

380 g
63,13 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.7
z 30 opinii
ALMONTE Pierogi ruskie 390 g

ALMONTE

Pierogi ruskie

390 g
61,51 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 27 opinii
ALMONTE Pierogi jagodowe 390 g

ALMONTE

Pierogi jagodowe

390 g
71,77 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 42 opinii
ALMONTE Pierogi z serem 390 g

ALMONTE

Pierogi z serem

390 g
61,51 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 10 opinii
ALMONTE Pierogi graham z serem 400 g

ALMONTE

Pierogi graham z serem

400 g
59,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 6 opinii
MAMAVEGE Pierogi z ziemniakami ioliwą truflową 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z ziemniakami ioliwą truflową

275 g
64,18 zł/kg
Cena17,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.0
z 4 opinii
MAMAVEGE Pierogi z ziemniakami i twarogiem 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z ziemniakami i twarogiem

275 g
76,91 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Pierogi z kapustą i grzybami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.3
z 7 opinii
MAMAVEGE Pierogi ze szpinakiem i serem typu feta 275 g

MAMAVEGE

Pierogi ze szpinakiem i serem typu feta

275 g
78,51 zł/kg
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 6 opinii
MAMAVEGE Pierogi z kapustą i grzybami 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z kapustą i grzybami

275 g
84,55 zł/kg
Cena23,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
3.0
z 1 opinii
MAMAVEGE Pierogi z jabłkami i cynamonem 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z jabłkami i cynamonem

275 g
69,05 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.0
z 2 opinii
MAMAVEGE Pierogi z truskawkami 275 g

MAMAVEGE

Pierogi z truskawkami

275 g
71,82 zł/kg
Cena19,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 29 opinii
ALMONTE Pierogi z kapustą i grzybami 390 g

ALMONTE

Pierogi z kapustą i grzybami

390 g
61,51 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

Produkty marki SMAKMAK

4.9
z 107 opinii
SMAKMAK Krokiety z pieczarkami i mozzarellą 400 g

SMAKMAK

Krokiety z pieczarkami i mozzarellą

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 73 opinii
SMAKMAK Krokiety z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Krokiety z kapustą i grzybami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 97 opinii
SMAKMAK Krokiety z mięsem 400 g

SMAKMAK

Krokiety z mięsem

400 g
28,88 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
16,34 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 78 opinii
Nowość
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 51 opinii
SMAKMAK Naleśniki 320 g

SMAKMAK

Naleśniki

320 g
29,53 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 108 opinii
SMAKMAK Naleśniki z jabłkami i cynamonem 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z jabłkami i cynamonem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 18 opinii
SMAKMAK Kluski śląskie 400 g

SMAKMAK

Kluski śląskie

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 608 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane całe 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane całe

500 g
9,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 349 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane tarte 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane tarte

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.8
z 57 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 158 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym

400 g
24,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,89 zł
Do koszyka
4.7
z 61 opinii
SMAKMAK Placki ziemniaczane 400 g

SMAKMAK

Placki ziemniaczane

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store