Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Zioła i natki
Zioła doniczkowe
Mięta
BAZIÓŁKA Mięta XXL
Mięta XXL BAZIÓŁKA 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 24 opinii

BAZIÓŁKA Mięta XXL

1 szt
BAZIÓŁKA

Cena10,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BAZIÓŁKA Mięta
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
4%
3
8%
2
0%
1
8%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięta tak naprawdę nadaje się do wyrzucenia. Otrzymałam połamaną miętę z wysypaną ziemią. Uratowałam jedną małą gałązkę. Drugi raz zamawiałam miętę i wcześniej była idealna.
17.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Liście mięty byly czarne
22.01.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięta bardzo szybko opadła, w zasadzie na następny dzień po zakupie zaczęła robić się brązowa.
08.11.2024
0
0
Chcęnapisaćopinięsw... Chcęnapisaćopinięswoimisłowami
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra mięta.
04.09.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość i świeżość zachwyca wszystkie moje zmysły. Opakowanie dobrze zabezpieczyło zioła przed zniszczeniem. Zioła to smak, zapach i zdrowie.
06.08.2021
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Pięknie pachnie, duże liście, jędrna
30.04.2021
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo słaba jakość, mało liści. Szybko pędzona ku górze. Nie polecam
08.02.2021
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Przydaje się do potraw ale i herbaty :) Dostarczona świeża i naprawdę duża. Spokojnie trzymała się w mieszkaniu ponad 3 tygodnie.
05.02.2021
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Vira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2025
0
0
Woj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.02.2025
0
0
MACIEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.12.2024
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2024
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
SWEDEPONIC
Marka:
BAZIÓŁKA
EAN:
5906724801181
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
BAZIÓŁKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SWEDEPONIC
EAN:
5906724801181

Produkty z kategorii Mięta

4.6
z 127 opinii
BAZIÓŁKA Mięta 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.5
z 24 opinii
BAZIÓŁKA Mięta XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta XXL

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.6
z 60 opinii
BAZIÓŁKA Mięta BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.3
z 53 opinii
POKARM ŻYCIA Zioła Mięta XXL 1 szt

POKARM ŻYCIA

Zioła Mięta XXL

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
BAZIÓŁKA Mini mięta 10 g

BAZIÓŁKA

Mini mięta

10 g
549,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki BAZIÓŁKA

4.4
z 312 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.4
z 90 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia XXL

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.0
z 67 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.6
z 127 opinii
BAZIÓŁKA Mięta 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.6
z 60 opinii
BAZIÓŁKA Mięta BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.3
z 124 opinii
BAZIÓŁKA Kolendra 1 szt

BAZIÓŁKA

Kolendra

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.2
z 52 opinii
BAZIÓŁKA Kolendra BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Kolendra BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 121 opinii
BAZIÓŁKA Lubczyk 1 szt

BAZIÓŁKA

Lubczyk

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 61 opinii
BAZIÓŁKA Pietruszka BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Pietruszka BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
BAZIÓŁKA Pietruszka 1 szt

BAZIÓŁKA

Pietruszka

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
BAZIÓŁKA Tymianek 1 szt

BAZIÓŁKA

Tymianek

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
BAZIÓŁKA Mini Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Mini Bazylia

1 szt
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
BAZIÓŁKA Mini mięta 10 g

BAZIÓŁKA

Mini mięta

10 g
549,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
BAZIÓŁKA Mini Pietruszka 10 g

BAZIÓŁKA

Mini Pietruszka

10 g
549,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 142 opinii
BAZIÓŁKA Szczypiorek 1 szt

BAZIÓŁKA

Szczypiorek

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store