Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Zioła i natki
Zioła doniczkowe
Mięta
BAZIÓŁKA Mini mięta
Mini mięta BAZIÓŁKA 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

BAZIÓŁKA Mini mięta

10 g
BAZIÓŁKA
Polska

Cena5,49 zł
549,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
BAZIÓŁKA Mini Pietruszka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Zdrowe, duże listki.
03.09.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Valiantsina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.04.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2025
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.01.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
549,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
SWEDEPONIC
Marka:
BAZIÓŁKA
EAN:
5906724803208
Cena za kg:
549,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
BAZIÓŁKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SWEDEPONIC
EAN:
5906724803208

Produkty z kategorii Mięta

4.6
z 127 opinii
BAZIÓŁKA Mięta 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.5
z 24 opinii
BAZIÓŁKA Mięta XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta XXL

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.6
z 60 opinii
BAZIÓŁKA Mięta BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.3
z 53 opinii
POKARM ŻYCIA Zioła Mięta XXL 1 szt

POKARM ŻYCIA

Zioła Mięta XXL

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
BAZIÓŁKA Mini mięta 10 g

BAZIÓŁKA

Mini mięta

10 g
549,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki BAZIÓŁKA

4.4
z 90 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia XXL

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.4
z 312 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.0
z 67 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.6
z 127 opinii
BAZIÓŁKA Mięta 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.5
z 24 opinii
BAZIÓŁKA Mięta XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta XXL

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.6
z 60 opinii
BAZIÓŁKA Mięta BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.3
z 124 opinii
BAZIÓŁKA Kolendra 1 szt

BAZIÓŁKA

Kolendra

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.2
z 52 opinii
BAZIÓŁKA Kolendra BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Kolendra BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
BAZIÓŁKA Tymianek 1 szt

BAZIÓŁKA

Tymianek

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 121 opinii
BAZIÓŁKA Lubczyk 1 szt

BAZIÓŁKA

Lubczyk

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 61 opinii
BAZIÓŁKA Pietruszka BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Pietruszka BIO

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
BAZIÓŁKA Pietruszka 1 szt

BAZIÓŁKA

Pietruszka

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
BAZIÓŁKA Mini Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Mini Bazylia

1 szt
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
BAZIÓŁKA Mini Pietruszka 10 g

BAZIÓŁKA

Mini Pietruszka

10 g
549,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 141 opinii
BAZIÓŁKA Szczypiorek 1 szt

BAZIÓŁKA

Szczypiorek

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store