Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jaja
Ekologiczne
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO
Jaja kurze z chowu ekologicznego  10 szt. BIO BIO PLANET 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 230 opinii

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO

1 szt
BIO PLANET
Polska

Cena17,49 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jakość wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego zależy przede wszystkim od sposobu hodowli i żywienia drobiu czy trzody chlewnej. Nic zatem dziwnego, że jaja ekologiczne okazują się znacznie zdrowsze i smaczniejsze od innych. Ich producent, firma Bio Planet, podaje swoim kurom wyłącznie paszę naturalną, bez żadnych dodatków modyfikowanych genetycznie. Dlatego też kolor, zapach i przede wszystkim smak jaj ekologicznych Bio Planet nie może równać się z innymi dostępnymi na rynku. Przekonaj się sam – przygotuj z nich prawdziwą wiejską jajecznicę na kiełbasie i cebuli albo usmaż idealny, puszysty omlet z pomidorami.


BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Dostępne warianty
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
230 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
super zabezpieczone folia pęcherzykowa
01.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
myślałam że klasa A to większe jajka a te są niewielkie
23.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre jajka warto dla smaku
21.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
DOSTARCZONE 4.03.br z data waznosci na opakowaniu 27.LUTY 26
05.03.2026
0
0
KRZYSZTOF
zweryfikowano
Zgłaszam
NIE MAM ZDANIA, JESZCZE NIE WYKORZYSTAŁEM.
02.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
kolor i smak ok
15.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
jaja bardzo dobre
02.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre jajka
25.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne,ładny kokoryt
01.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
31.12.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre jaja☺️
22.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne , ekologiczne
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
25.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
30.09.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i świeże
29.06.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
jaja jak jaja
16.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
o !!!!!!jajka w każdej postaci często i na okrągło, źródło witamin i mikroelementów
29.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne ,zdrowe,skorupka czysta,choć zdarza się czasem ubrudzona,zawsze świeże i pożywne
12.05.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję bo ekologiczne. Drogie ale wystarczająco duże.
09.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, świeże
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814664624
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5907814664624

Produkty z kategorii Ekologiczne

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 72 opinii

21% taniej

KOTLINA NATURY Jaja kurze z chowu ekologicznego - 10 szt. 1 szt

KOTLINA NATURY

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 10 szt.

1 szt
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 677 opinii
WYBIEGANE KURY Jaja ekologiczne - 10 szt. BIO 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja ekologiczne - 10 szt. BIO

1 szt
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 230 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego- 10 szt. BIO

1 szt
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 26 opinii

27% taniej

BIO PLANET Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO 250 g

BIO PLANET

Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO

250 g
24,76 zł/kg
Cena promocyjna6,19 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Fasolka w sosie pomidorowym BIO 360 g

BIO PLANET

Fasolka w sosie pomidorowym BIO

360 g
21,08 zł/kg
Cena promocyjna7,59 zł
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store