Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekoladki, bombonierki
Bombonierki z pralinami
FERRERO Collection Zestaw czekoladek
Zestaw czekoladek Collection FERRERO 269g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

FERRERO Collection Zestaw czekoladek

269 g
FERRERO

Cena50,59 zł
188,07 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ferrero Collection to kolekcja wyśmienitych pralin stworzonych przez Ferrero: Ferrero Rocher, Raffaello oraz Rondnoir, czyli intensywny smak deserowej czekolady, otaczającej chrupiący wafelek, wypełniony kremowym nadzieniem i deserową czekoladą w środku. Ferrero Collection to idealny wybór, łączący w jednej kolekcji różne smaki wyśmienitych pralin.


Cechy

*transparentne opakowanie pokazujące pięknie zapakowane praliny w środku *12 szt Ferrero Rocher, 6 szt Raffaello i 6 szt Rondnoir


FERRERO Collection Zestaw czekoladek


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
188,07 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
269 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
FERRERO
EAN:
8000500247167
Cena za kg:
188,07 zł/kg
Waga:
269 g
Marka:
FERRERO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8000500247167

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Ferrero


Marka standaryzowana

MarkaFerrero

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Ferrero Collection to kolekcja wyśmienitych pralin stworzonych przez Ferrero: Ferrero Rocher, Raffaello oraz Rondnoir, czyli intensywny smak deserowej czekolady, otaczającej chrupiący wafelek, wypełniony kremowym nadzieniem i deserową czekoladą w środku. Ferrero Collection to idealny wybór, łączący w jednej kolekcji różne smaki wyśmienitych pralin.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupiący wafelek

Produkty z kategorii Bombonierki z pralinami

4.9
z 37 opinii
AFTER EIGHT Czekoladki z miętowym nadzieniem 200 g

AFTER EIGHT

Czekoladki z miętowym nadzieniem

200 g
86,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,29 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 8 opinii

21% taniej

WEDEL Lalibelle Praliny w 6 smakach 238 g

WEDEL Lalibelle

Praliny w 6 smakach

238 g
109,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
32,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw pralinek w puszce w kształcie serca 263 g

WEDEL

Zestaw pralinek w puszce w kształcie serca

263 g
304,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
89,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
RAFFAELLO Praliny kokosowe 230 g

RAFFAELLO

Praliny kokosowe

230 g
121,70 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
RAFFAELLO Praliny kokosowe 150 g

RAFFAELLO

Praliny kokosowe

150 g
124,33 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem 100 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 100 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
FERRERO ROCHER Praliny z orzechem laskowym 16 sztuk 200 g

FERRERO ROCHER

Praliny z orzechem laskowym 16 sztuk

200 g
164,75 zł/kg
Cena32,95 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 9 opinii
FERRERO ROCHER Praliny 24 sztuki 300 g

FERRERO ROCHER

Praliny 24 sztuki

300 g
166,63 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LINDT Lindor Praliny mleczne BN 125 g

LINDT

Lindor Praliny mleczne BN

125 g
271,92 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
FERRERO ROCHER Zestaw pralin 172 g

FERRERO ROCHER

Zestaw pralin

172 g
203,43 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
FERRERO Collection Zestaw czekoladek 269 g

FERRERO Collection

Zestaw czekoladek

269 g
188,07 zł/kg
Cena50,59 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
FERRERO ROCHER Czekoladki 100 g

FERRERO ROCHER

Czekoladki

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
LINDT Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej 75 g

LINDT

Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej

75 g
399,87 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek 200 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 9 opinii
LINDT EXCELLENCE Praliny z mlecznej czekolady z pistacjowym nadzieniem 100 g

LINDT EXCELLENCE

Praliny z mlecznej czekolady z pistacjowym nadzieniem

100 g
242,50 zł/kg
Cena24,25 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store