Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekoladki, bombonierki
Bombonierki z pralinami
AFTER EIGHT Czekoladki z miętowym nadzieniem
Czekoladki z miętowym nadzieniem AFTER EIGHT 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

AFTER EIGHT Czekoladki z miętowym nadzieniem

200 g
AFTER EIGHT

Promocja
Cena promocyjna17,29 zł
86,45 zł/kg
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Bombonierka After Eight to prawdziwa czekoladowa przyjemność dla osób poszukujących nietypowych kompozycji smakowych. To unikalne połączenie czekolady z delikatnym, miętowym nadzieniem.

Czekoladki After Eight są wyjątkowo przyjemnym w konsumpcji, ekskluzywnym przysmakiem, który wyzwala niespotykane doznania zmysłowe dzięki zestawieniu chłodzących właściwości mięty ze słodkim kremem i delikatną, wyrazistą polewą.

Bombonierka w efektownym opakowaniu to elegancki prezent na wyjątkowe okazje. To również świetny sposób na mały rodzinny deser po obiedzie lub chwilę słodkiej przyjemności we dwoje.

AFTER EIGHT Czekoladki z miętowym nadzieniem


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1792.00 kJ
21.3%
Wartość energetyczna (kcal)
426.00 kcal
21.3%
Tłuszcz (g)
12.90 g
18.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.60 g
38.0%
Węglowodany (g)
73.50 g
28.3%
w tym cukry (g)
67.80 g
75.3%
Błonnik (g)
2.80 g
Białko (g)
2.10 g
4.2%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze
18.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Czekoladki to już dla przyjemności, lubię ale nie w nadmiarze, pastylki z miętą są odświerzające,delikatne, dobre.
08.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
10.12.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
zobaczymy jak napocznę
05.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychotka! Fantastyczna kombinacja słodyczy i goryczy. Plus aromat
13.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2026
0
0
Olga Jarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
AFTER EIGHT
EAN:
7613034944849
Cena za kg:
86,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
AFTER EIGHT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613034944849

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

After Eight


Marka standaryzowana

MarkaAfter Eight

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa

Sojusz Rainforest Alliance


Dodatkowe informacje

www.nestlecocoaplan.com/communities


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekoladki deserowe z nadzieniem o smaku miętowym


Opis produktu

After Eight to ekskluzywne płatki z aksamitnej, gorzkiej czekolady z delikatnym i orzeźwiającym miętowym nadzieniem. Najlepszej jakości czekolada deserowa w połączeniu z miętą tworzy wspaniałą kompozycję smaków. Delektowanie się wyśmienitym smakiem pralin After Eight umili celebrację każdej ważnej i niezwykłej chwili.

Marka producenta

Marka:Nestlé


O marce

Należąca do firmy Nestlé marka After Eight oferuje uwielbiane na całym świecie ekskluzywne, deserowe czekoladki z kremowym miętowym nadzieniem. Te wspaniałe czekoladki to połączenie najlepszej jakości czekolady deserowej oraz nadzienia o smaku miętowym. To idealny deser do dzielenia się z najbliższymi.

O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo

Produkty z kategorii Bombonierki z pralinami

4.9
z 37 opinii
AFTER EIGHT Czekoladki z miętowym nadzieniem 200 g

AFTER EIGHT

Czekoladki z miętowym nadzieniem

200 g
86,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,29 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 8 opinii

21% taniej

WEDEL Lalibelle Praliny w 6 smakach 238 g

WEDEL Lalibelle

Praliny w 6 smakach

238 g
109,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
32,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw pralinek w puszce w kształcie serca 263 g

WEDEL

Zestaw pralinek w puszce w kształcie serca

263 g
304,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna79,99 zł
89,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
RAFFAELLO Praliny kokosowe 230 g

RAFFAELLO

Praliny kokosowe

230 g
121,70 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
RAFFAELLO Praliny kokosowe 150 g

RAFFAELLO

Praliny kokosowe

150 g
124,33 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem 100 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 100 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
FERRERO ROCHER Praliny z orzechem laskowym 16 sztuk 200 g

FERRERO ROCHER

Praliny z orzechem laskowym 16 sztuk

200 g
164,75 zł/kg
Cena32,95 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 9 opinii
FERRERO ROCHER Praliny 24 sztuki 300 g

FERRERO ROCHER

Praliny 24 sztuki

300 g
166,63 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LINDT Lindor Praliny mleczne BN 125 g

LINDT

Lindor Praliny mleczne BN

125 g
271,92 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
FERRERO ROCHER Zestaw pralin 172 g

FERRERO ROCHER

Zestaw pralin

172 g
203,43 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
FERRERO Collection Zestaw czekoladek 269 g

FERRERO Collection

Zestaw czekoladek

269 g
188,07 zł/kg
Cena50,59 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
FERRERO ROCHER Czekoladki 100 g

FERRERO ROCHER

Czekoladki

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
LINDT Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej 75 g

LINDT

Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej

75 g
399,87 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek 200 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 9 opinii
LINDT EXCELLENCE Praliny z mlecznej czekolady z pistacjowym nadzieniem 100 g

LINDT EXCELLENCE

Praliny z mlecznej czekolady z pistacjowym nadzieniem

100 g
242,50 zł/kg
Cena24,25 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store