Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Kisiele
WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy
Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy WINIARY 77g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 39 opinii

WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
WINIARY
Polska

Cena1,99 zł
25,84 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Na deser, gotowi, start! Kisiel o smaku żurawinowym WINIARY to wyjątkowe połączenie delikatnej słodyczy i lekkiej kwaskowatości. Ten rozgrzewający deser doskonale sprawdza się w chłodne dni, wprowadzając ciepło i przyjemność do codziennych chwil. Gotowy w kilka minut – idealny, by cieszyć się domowym smakiem bez wysiłku. Możesz podać go z kawałkami jabłek lub odrobiną cynamonu, aby stworzyć prawdziwie jesienny klimat. To deser, który łączy tradycję z prostotą – zawsze smakuje wyjątkowo. • Smak żurawiny w ciepłej, aksamitnej wersji • Rozgrzewający deser na jesienne i zimowe dni • Gotowy w kilka minut – wystarczy dodać wodę • Pyszny klasyk marki WINIARY dla całej rodziny ________________________________________


WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
WINIARY Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
203.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
48.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
11.90 g
4.6%
w tym cukry (g)
7.10 g
7.9%
Błonnik (g)
0.10 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Witamina C (mg)
12.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Mena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
JANUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,84 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
77 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613030333357
Cena za kg:
25,84 zł/kg
Waga:
77 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613030333357

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Z 0,5 litra zimnej wody odlej pół szklanki. Wsyp zawartość opakowania. Dobrze wymieszaj. Pozostałą część wody zagotuj. Zmniejsz ogień i wlej rozmieszany kisiel. Całość chwilę gotuj ciągle mieszając. Kisiel wlej do miseczek i udekoruj owocami.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Znak przekreślonego kłosa - PL-084-021


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Green Dot


Opis produktu

Na deser, gotowi, start! Kisiel o smaku żurawinowym WINIARY to wyjątkowe połączenie delikatnej słodyczy i lekkiej kwaskowatości. Ten rozgrzewający deser doskonale sprawdza się w chłodne dni, wprowadzając ciepło i przyjemność do codziennych chwil. Gotowy w kilka minut – idealny, by cieszyć się domowym smakiem bez wysiłku. Możesz podać go z kawałkami jabłek lub odrobiną cynamonu, aby stworzyć prawdziwie jesienny klimat. To deser, który łączy tradycję z prostotą – zawsze smakuje wyjątkowo. • Smak żurawiny w ciepłej, aksamitnej wersji • Rozgrzewający deser na jesienne i zimowe dni • Gotowy w kilka minut – wystarczy dodać wodę • Pyszny klasyk marki WINIARY dla całej rodziny ________________________________________


O marce

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Dodatkowe informacje

Więcej przepisów i inspiracji na: winiary.pl


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kisiel z cukrem

Wariant smak żurawinowy

Produkty z kategorii Kisiele

5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 40 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku jabłkowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku jabłkowym

30 g
53,00 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 59 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku morelowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku morelowym

30 g
53,00 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku cytrynowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku cytrynowym

30 g
53,00 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 38 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malina-żurawina 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malina-żurawina

32 g
67,19 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 49 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku mango-ananas 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku mango-ananas

32 g
67,19 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 28 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku żurawinowym 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku żurawinowym

32 g
67,19 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawka-kiwi 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawka-kiwi

32 g
67,19 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 29 opinii
WINIARY Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
WINIARY Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 30 opinii
WINIARY Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 27 opinii
WINIARY Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 39 opinii
WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku owoców leśnych 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku owoców leśnych

30 g
56,33 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 12 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku czarnej porzeczki 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku czarnej porzeczki

30 g
56,33 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 16 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku truskawkowym 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku truskawkowym

30 g
56,33 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 24 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku wiśniowym 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku wiśniowym

30 g
56,33 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 23 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku malinowym 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku malinowym

30 g
56,33 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
DELECTA Kisiel o smaku cytrynowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku cytrynowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 26 opinii
DELECTA Kisiel o smaku wiśniowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku wiśniowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 33 opinii
DELECTA Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 13 opinii
DELECTA Kisiel o smaku truskawkowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku truskawkowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 5 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.9
z 7 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
DR. OETKER Kisiel truskawkowy z sokiem owocowym 38 g

DR. OETKER

Kisiel truskawkowy z sokiem owocowym

38 g
33,95 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
DR. OETKER Kisiel malinowy 38 g

DR. OETKER

Kisiel malinowy

38 g
33,95 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store