Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Gumy do żucia
Odświeżające
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym
Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym Pure Fresh MENTOS 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym

60 g
MENTOS

Cena8,25 zł
137,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

świeży oddech

z płynną esencją

bez cukru


MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku limonkowym
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
752.00 kJ
9.0%
Wartość energetyczna (kcal)
180.00 kcal
9.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
74.00 g
28.5%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
w tym poliole (g)
72.00 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajnie odświeża
07.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak mięty, super guma:)
30.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
137,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
PERFETTI VAN MELLE
Marka:
MENTOS
EAN:
80733294
Cena za kg:
137,50 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
MENTOS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFETTI VAN MELLE
EAN:
80733294

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawiera źródło fenyloalaniny.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Mentos


Marka standaryzowana

MarkaMentos

Podmarka

Podmarka Pure Fresh


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Oświadczenia żywieniowe

bez cukru


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Zawiera źródło fenyloalaniny.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Guma do żucia bez cukru

Wariant Fresh Mint

Produkty z kategorii Odświeżające

5.0
z 36 opinii
ORBIT White Freshmint XXL Guma do żucia w torebce 36 drażetek 1 szt

ORBIT

White Freshmint XXL Guma do żucia w torebce 36 drażetek

1 szt
Cena7,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.8
z 36 opinii
AIRWAVES Guma do żucia bez cukru 36 drażetek 50 g

AIRWAVES

Guma do żucia bez cukru 36 drażetek

50 g
159,00 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
5.0
z 14 opinii
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym 60 g

MENTOS Pure Fresh

Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym

60 g
137,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki MENTOS

5.0
z 7 opinii
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru Tutti Frutti 60 g

MENTOS Pure Fresh

Guma do żucia bez cukru Tutti Frutti

60 g
137,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 6 opinii
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku limonkowym 60 g

MENTOS Pure Fresh

Guma do żucia bez cukru o smaku limonkowym

60 g
133,17 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 32 opinii
MENTOS Fruit Cukierki do żucia o smaku owocowym 38 g

MENTOS Fruit

Cukierki do żucia o smaku owocowym

38 g
76,05 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 25 opinii
MENTOS Mint Cukierki do żucia o smaku miętowym 38 g

MENTOS Mint

Cukierki do żucia o smaku miętowym

38 g
76,05 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 2 opinii
MENTOS Mini Cukierki do żucia Fruit Mix 17 szt. 179 g

MENTOS

Mini Cukierki do żucia Fruit Mix 17 szt.

179 g
113,91 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 28 opinii
MENTOS Strong Mint Cukierki do żucia o smaku mocnej mięty 38 g

MENTOS Strong Mint

Cukierki do żucia o smaku mocnej mięty

38 g
76,05 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 3 opinii
MENTOS Cukierki do żucia Red Fruit Mix 160 g

MENTOS

Cukierki do żucia Red Fruit Mix

160 g
78,69 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 14 opinii
MENTOS Pastylki Clean Breath 21 g

MENTOS

Pastylki Clean Breath

21 g
250,00 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store