Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

MENTOS

MENTOS

.

ProduktyMENTOSwe Frisco.pl


5.0
z 14 opinii
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym 60 g

MENTOS Pure Fresh

Guma do żucia bez cukru o smaku miętowym

60 g
137,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 7 opinii
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru Tutti Frutti 60 g

MENTOS Pure Fresh

Guma do żucia bez cukru Tutti Frutti

60 g
137,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.7
z 6 opinii
MENTOS Pure Fresh Guma do żucia bez cukru o smaku limonkowym 60 g

MENTOS Pure Fresh

Guma do żucia bez cukru o smaku limonkowym

60 g
133,17 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 32 opinii
MENTOS Fruit Cukierki do żucia o smaku owocowym 38 g

MENTOS Fruit

Cukierki do żucia o smaku owocowym

38 g
76,05 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 2 opinii
MENTOS Mini Cukierki do żucia Fruit Mix 17 szt. 179 g

MENTOS

Mini Cukierki do żucia Fruit Mix 17 szt.

179 g
113,91 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 3 opinii
MENTOS Cukierki do żucia Red Fruit Mix 160 g

MENTOS

Cukierki do żucia Red Fruit Mix

160 g
78,69 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.9
z 25 opinii
MENTOS Mint Cukierki do żucia o smaku miętowym 38 g

MENTOS Mint

Cukierki do żucia o smaku miętowym

38 g
76,05 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

4.9
z 28 opinii
MENTOS Strong Mint Cukierki do żucia o smaku mocnej mięty 38 g

MENTOS Strong Mint

Cukierki do żucia o smaku mocnej mięty

38 g
76,05 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 14 opinii
MENTOS Pastylki Clean Breath 21 g

MENTOS

Pastylki Clean Breath

21 g
250,00 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store