Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dodatki warzywne i węglowodany
Ziemniaki, ryż i makaron
WINIARY Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami
Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami WINIARY 53g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

WINIARY Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami

53 g
WINIARY

Cena5,99 zł
113,02 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY


Cechy

danie w 5 minut

po prostu dobre!


WINIARY Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
431.00 kJ
5.1%
Wartość energetyczna (kcal)
103.00 kcal
5.2%
Tłuszcz (g)
3.80 g
5.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
14.50 g
5.6%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
1.00 g
Białko (g)
2.10 g
4.2%
Sól (g)
0.89 g
14.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu lubię.
17.02.2026
1
0
marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2026
0
0
SŁAWOMIR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
1
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
1
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.07.2025
1
0
Gosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
113,02 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
53 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613036106429
Cena za kg:
113,02 zł/kg
Waga:
53 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036106429

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w przygotowaniu dań i niemarnowaniu Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Puree

Wariant z boczkiem i grzankami

Produkty z kategorii Ziemniaki, ryż i makaron

4.7
z 61 opinii
SMAKMAK Placki ziemniaczane 400 g

SMAKMAK

Placki ziemniaczane

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 49 opinii
KNORR Puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką w kubku 51 g

KNORR

Puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką w kubku

51 g
137,06 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 12 opinii
WINIARY Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami 53 g

WINIARY

Puree ziemniaczane z kawałkami boczku i grzankami

53 g
113,02 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.6
z 22 opinii
WINIARY Puree ziemniaczane ze smażoną cebulką i grzankami 59 g

WINIARY

Puree ziemniaczane ze smażoną cebulką i grzankami

59 g
101,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store