Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa w kapsułkach
Nespresso
L'OR Espresso Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.)
Kawa w kapsułkach Colombia (10 kapsułek) Espresso L'OR 52g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

L'OR Espresso Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
L'OR
UE

Cena22,89 zł
440,19 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

100% Arabica Colombia to pełne i wyraziste espresso na bazie szlachetnych ziaren Arabiki uprawianych w kolumbijskich Andach, inspirowane egzotyczną kulturą tego kraju. L'OR Origins to kolekcja kaw, która przeniesie Cię w odległe zakątki świata. Każde ziarno jest owocem obszaru, które je zrodziło, a każda kompozycja podkreśla kraj pochodzenia – egzotyczną, górzystą Papuę-Nową Gwineę, szlachetną Kolumbię lub pachnące przyprawami Indie. Uwolnij kuszący aromat espresso, zamknięty w aluminiowej kapsułce L'OR w sześciu różnych wariantach. Kapsułka L'OR, dzięki temu, że wykonana jest z aluminium, najskuteczniej chroni smak i aromat kawy L’OR. Kapsułki są kompatybilne z ekspresami Nespresso®* * znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS. „Nowe aluminiowe kapsułki Jacobs są przeznaczone do ekspresów Nespresso®*, za wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016.”


Cechy

100% Arabiki w aluminiowych kapsułkach

Intensywność: 8

Polecana wielkość kawy: 40ml


L'OR Espresso Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.01.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cristina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
440,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
52 g
Dostawca:
JDE
Marka:
L'OR
EAN:
8711000360613
Cena za kg:
440,19 zł/kg
Waga:
52 g
Marka:
L'OR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JDE
EAN:
8711000360613

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Kompatybilne z ekspresami Nespresso* *Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z Jacobs Douwe Egberts Lista ekspresów kompatybilnych dostępna na: www.lorespresso.com


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

L'OR


Marka standaryzowana

MarkaL'OR

Opis produktu

100% Arabica Colombia to pełne i wyraziste espresso na bazie szlachetnych ziaren Arabiki uprawianych w kolumbijskich Andach, inspirowane egzotyczną kulturą tego kraju. L'OR Origins to kolekcja kaw, która przeniesie Cię w odległe zakątki świata. Każde ziarno jest owocem obszaru, które je zrodziło, a każda kompozycja podkreśla kraj pochodzenia – egzotyczną, górzystą Papuę-Nową Gwineę, szlachetną Kolumbię lub pachnące przyprawami Indie. Uwolnij kuszący aromat espresso, zamknięty w aluminiowej kapsułce L'OR w sześciu różnych wariantach. Kapsułka L'OR, dzięki temu, że wykonana jest z aluminium, najskuteczniej chroni smak i aromat kawy L’OR. Kapsułki są kompatybilne z ekspresami Nespresso®* * znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS. „Nowe aluminiowe kapsułki Jacobs są przeznaczone do ekspresów Nespresso®*, za wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016.”


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa mielona w kapsułkach

Wariant Espresso Colombia

Produkty z kategorii Nespresso

5.0
z 9 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa BLONDE ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 53 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa BLONDE ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

53 g
414,91 zł/kg
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 9 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa SMOOTH CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa SMOOTH CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 8 opinii

24% taniej

LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
327,09 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa CREAMY VANILLA w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa CREAMY VANILLA w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 5 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa CHOCOLATE HAZELNUT w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa CHOCOLATE HAZELNUT w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
431,18 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa Single-Origin COLOMBIA w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa Single-Origin COLOMBIA w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
399,82 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 7 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa Single-Origin GUATEMALA w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa Single-Origin GUATEMALA w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
422,88 zł/kg
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 2 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa PIKE PLACE ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 53 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa PIKE PLACE ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

53 g
414,91 zł/kg
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.5
z 2 opinii
STARBUCKS Nespresso Kawa ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

STARBUCKS Nespresso

Kawa ESPRESSO ROAST w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
399,82 zł/kg
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 5 opinii
JACOBS Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa KRÖNUNG CREMA w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
278,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa SELECT w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
227,89 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
303,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,79 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
345,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 2 opinii
JACOBS Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.) 146 g

JACOBS

Kawa ORIGINS GUATEMALA w kapsułkach (18 kaps.)

146 g
191,71 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 6 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
249,81 zł/kg
16,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 3 opinii
JACOBS Origins Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek) 140 g

JACOBS Origins

Kawa w kapsułkach Colombia (18 kapsułek)

140 g
212,79 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,79 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 11 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO (100% Arabica) w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.8
z 5 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 4 opinii
SEGAFREDO ZANETTI Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 51 g

SEGAFREDO ZANETTI

Kawa ESPRESSO RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

51 g
372,35 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
ILLY Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 5 opinii
ILLY Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa ESPRESSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
MK CAFE Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa PREMIUM w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
MK CAFE Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.) 57 g

MK CAFE

Kawa CREMA w kapsułkach CREMA (10 kaps.)

57 g
350,70 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
JACOBS Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa LUNGO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
374,90 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 3 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.) 104 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (20 kaps.)

104 g
374,90 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
L'OR Espresso Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek) 52 g

L'OR Espresso

Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa COLOMBIA ANDES w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 1 opinii
JACOBS Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

JACOBS

Kawa ESPRESSO CLASSICO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
365,19 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 8 opinii
L'OR Espresso Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
ILLY Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.) 57 g

ILLY

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (10 kaps.)

57 g
385,79 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
SAQUELLA Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.) 50 g

SAQUELLA

Kawa BELLA CREMA ESPRESSO AMABILE w kapsułkach (10 kaps.)

50 g
339,80 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

Produkty marki L'OR

5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa BRAZIL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
345,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CHOCOLAT w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 1 opinii
L'OR Espresso Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa ESPRESSO CARAMEL w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
L'OR Espresso Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek) 52 g

L'OR Espresso

Kawa w kapsułkach India (10 kapsułek)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 2 opinii
L'OR Espresso Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa RISTRETTO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 8 opinii
L'OR Espresso Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.) 52 g

L'OR Espresso

Kawa LUNGO PROFONDO w kapsułkach (10 kaps.)

52 g
440,19 zł/kg
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store