Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy ziemne (fistaszki)
HEBAR Fistaszki
Fistaszki HEBAR 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 16 opinii

HEBAR Fistaszki

300 g
HEBAR
Egipt

Cena11,99 zł
39,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
6%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ucieszyłam się, że są niełuskane fistaszki bo łuskane są głównie z kraju w którym astronomicznie wzrosło zużycie środków chemicznych w uprawach rolnych ale te nie są dobre, dużo jest drobnych, ciemnych albo już wiekowych albo za mocno palonych taki bardzo średni gatunek
09.12.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Jelena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
Miłosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Miłosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
HEBAR
Marka:
HEBAR
EAN:
5901954001301
Cena za kg:
39,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
HEBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEBAR
EAN:
5901954001301

Produkty z kategorii Orzechy ziemne (fistaszki)

5.0
z 29 opinii
FELIX Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 41 opinii
FELIX Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
BIG NATURE Orzeszki ziemne prażone niesolone 250 g

BIG NATURE

Orzeszki ziemne prażone niesolone

250 g
27,16 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 22 opinii
BIG NATURE Orzeszki ziemne prażone niesolone (połówki) 1 kg

BIG NATURE

Orzeszki ziemne prażone niesolone (połówki)

1 kg
21,99 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.8
z 16 opinii
HEBAR Fistaszki 300 g

HEBAR

Fistaszki

300 g
39,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki HEBAR

5.0
z 71 opinii
HEBAR Orzechy nerkowca 400 g

HEBAR

Orzechy nerkowca

400 g
72,47 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Orzechy włoskie łuskane 300 g

HEBAR

Orzechy włoskie łuskane

300 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 110 opinii

20% taniej

HEBAR Słonecznik łuskany 400 g

HEBAR

Słonecznik łuskany

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Żurawina suszona 400 g

HEBAR

Żurawina suszona

400 g
46,47 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 31 opinii
HEBAR Mieszanka studencka premium 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka premium

400 g
43,97 zł/kg
Cena promocyjna17,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 27 opinii

36% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 58 opinii
HEBAR Śliwki suszone 400 g

HEBAR

Śliwki suszone

400 g
42,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 33 opinii

17% taniej

HEBAR Orzeszki ziemne w karmelu 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne w karmelu

400 g
24,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 9 opinii
HEBAR Orzechy laskowe 400 g

HEBAR

Orzechy laskowe

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 61 opinii
HEBAR Popcorn 500 g

HEBAR

Popcorn

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 46 opinii
HEBAR Mieszanka studencka klasyczna 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka klasyczna

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 56 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne prażone niesolone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne prażone niesolone

400 g
29,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store