Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Intensywna
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO
Kawa mielona (puszka) CREMA E GUSTO CLASSICO LAVAZZA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
LAVAZZA
Włochy

Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
119,96 zł/kg
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (12% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

• 250g opakowanie kawy mielonej Crema e Gusto, średnio palonej, o zrównoważonym smaku i poziomie intensywności 7 • Otulająca wspaniałym aromatem mieszanka z idealną harmonią między pełnym body i nutami korzennymi • Mieszanka może być używana do parzenia w kawiarce, ekspresie z filtrem lub zaparzaczu do kawy • Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto to otulająca wspaniałym aromatem mieszanka, którą możesz cieszyć się o każdej porze dnia • Mieszanka ziaren z Brazylii i Azji Południowo-Wschodniej • Kawę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, aby zapewnić jej długotrwałą świeżość Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto to intensywna mieszanka włoskiej, ciemno palonej kawy z ziaren robusty i arabiki z Brazylii i Azji Południowo-Wschodniej. Intensywny, zrównoważony smak, otulający wspaniałym aromatem o idealnej harmonii między pełnym body i nutami korzennymi. Lavazza jest znanym na całym świecie synonimem wysokiej jakości kawy, która wywodzi się bezpośrednio z ponad stuletniej pasji do kawy, doświadczenia, badań i innowacji.


Cechy

Intensywność 7/13

Pochodzenie kawy: Brazylia i Azja Południowo-Wschodnia

Palenie średnie

Nuty korzenne

Mielona


LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
NAVO
Marka:
LAVAZZA
EAN:
8000070038820
Cena za kg:
119,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
LAVAZZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8000070038820

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na spodzie (B.B).


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Lavazza


Marka standaryzowana

MarkaLavazza

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

• 250g opakowanie kawy mielonej Crema e Gusto, średnio palonej, o zrównoważonym smaku i poziomie intensywności 7 • Otulająca wspaniałym aromatem mieszanka z idealną harmonią między pełnym body i nutami korzennymi • Mieszanka może być używana do parzenia w kawiarce, ekspresie z filtrem lub zaparzaczu do kawy • Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto to otulająca wspaniałym aromatem mieszanka, którą możesz cieszyć się o każdej porze dnia • Mieszanka ziaren z Brazylii i Azji Południowo-Wschodniej • Kawę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, aby zapewnić jej długotrwałą świeżość Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto to intensywna mieszanka włoskiej, ciemno palonej kawy z ziaren robusty i arabiki z Brazylii i Azji Południowo-Wschodniej. Intensywny, zrównoważony smak, otulający wspaniałym aromatem o idealnej harmonii między pełnym body i nutami korzennymi. Lavazza jest znanym na całym świecie synonimem wysokiej jakości kawy, która wywodzi się bezpośrednio z ponad stuletniej pasji do kawy, doświadczenia, badań i innowacji.


O marce

Ponad 120 lat włoskiej tradycji Oto historia o wyjątkowej jakości, smaku i innowacji, która zaczęła się w Turynie, a dziś jest obecna na całym świecie. Kawa oferowana przez Lavazzę to nie tylko włoskie kawowe kompozycje, ale także hołd dla procesu przygotowywania oraz delektowania się kawą. Całość została opracowana i wdrożona przez liderów włoskiego espresso. Historia Lavazzy to prowadzony od ponad 120 lat biznes, któremu przyświeca jasna wizja. Jest nią prawdziwe oddanie pracy, troska o produkt oraz dbałość o miejsce, z którego pochodzi. Te nadrzędne wartości są wpisane w naturę Lavazzy, od jej samego początku w roku 1895, a na ich straży stoi już czwarte pokolenie założycielskiej rodziny. Każdy z jej członków, który pracował w firmie, pomógł w jej rozwoju i przyczynił się do dzisiejszego sukcesu. Luigi Lavazza wniósł pasję oraz dążenie do innowacji, i te są stałe i niezmienne mimo przemian, jakim podlegała firma.


O producencie

Od 1895 roku rodzina Lavazza poświęca się poszukiwaniu perfekcji kawy. Prawdziwy smak włoskiej kawy: nasza pasja, Twoja przyjemność.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka mielonej kawy palonej

Wariant Crema E Gusto Classico

Produkty z kategorii Intensywna

5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 85 opinii

18% taniej

EDUSCHO Family Kawa mielona 250 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

250 g
59,96 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
18,20 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.9
z 39 opinii
EDUSCHO Family Kawa mielona 450 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

450 g
57,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
4.9
z 7 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Intenso Bold

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

Produkty marki LAVAZZA

4.9
z 169 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
111,96 zł/kg
Cena promocyjna27,99 zł
30,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii

17% taniej

LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Cena promocyjna99,99 zł
119,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista CREME E AROMA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista CREME E AROMA

1 kg
89,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
95,96 zł/kg
Cena promocyjna23,99 zł
25,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii

24% taniej

LAVAZZA Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.) 55 g

LAVAZZA

Kawa QUALITA ORO w kapsułkach (10 kaps.)

55 g
327,09 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
23,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 30 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
103,96 zł/kg
Cena promocyjna25,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 23 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
131,96 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 18 opinii

49% taniej

LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ORO (100% Arabica)

250 g
80,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna20,00 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ROSSA 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ROSSA

1 kg
92,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna92,99 zł
95,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

1 kg
87,99 zł/kg
Cena promocyjna87,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
LAVAZZA Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica) 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona ESPRESSO CLASSICO (100% Arabica)

250 g
139,96 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 15 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica) 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO BARISTA (100% Arabica)

1 kg
99,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
109,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 5 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO CREMOSO

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.7
z 3 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO 1 kg

LAVAZZA

Kawa ziarnista ESPRESSO AROMATICO

1 kg
89,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
LAVAZZA Kawa mielona QUALITA ROSSA 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona QUALITA ROSSA

250 g
139,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna34,99 zł
36,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
LAVAZZA Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica) 500 g

LAVAZZA

Kawa ziarnista QUALITA ORO (100% Arabica)

500 g
129,98 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store