Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Skórki owocowe
Pomarańczowa
HEBAR Skórka pomarańczowa kandyzowana
Skórka pomarańczowa kandyzowana HEBAR 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

HEBAR Skórka pomarańczowa kandyzowana

100 g
HEBAR

Cena4,99 zł
49,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.12.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Liubov
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
HEBAR
Marka:
HEBAR
EAN:
5901954001455
Cena za kg:
49,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
HEBAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEBAR
EAN:
5901954001455

Produkty z kategorii Skórki owocowe

4.9
z 23 opinii
HEBAR Skórka pomarańczowa kandyzowana 100 g

HEBAR

Skórka pomarańczowa kandyzowana

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
5.0
z 25 opinii
BAKALLAND Skórka pomarańczowa 100 g

BAKALLAND

Skórka pomarańczowa

100 g
61,90 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.6
z 13 opinii
GOLD PACK Skórka pomarańczowa 100 g

GOLD PACK

Skórka pomarańczowa

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 1 opinii
KOTANYI Skórka cytrynowa krojona 14 g

KOTANYI

Skórka cytrynowa krojona

14 g
320,71 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 2 opinii
KOTANYI Skórka pomarańczowa krojona 20 g

KOTANYI

Skórka pomarańczowa krojona

20 g
324,50 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki HEBAR

4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 71 opinii
HEBAR Orzechy nerkowca 400 g

HEBAR

Orzechy nerkowca

400 g
72,47 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 110 opinii

20% taniej

HEBAR Słonecznik łuskany 400 g

HEBAR

Słonecznik łuskany

400 g
17,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 64 opinii
HEBAR Orzechy włoskie łuskane 300 g

HEBAR

Orzechy włoskie łuskane

300 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 27 opinii

36% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 31 opinii
HEBAR Mieszanka studencka premium 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka premium

400 g
43,97 zł/kg
Cena promocyjna17,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 64 opinii
HEBAR Żurawina suszona 400 g

HEBAR

Żurawina suszona

400 g
46,47 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 59 opinii
HEBAR Migdały 400 g

HEBAR

Migdały

400 g
69,72 zł/kg
Cena promocyjna27,89 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 58 opinii
HEBAR Śliwki suszone 400 g

HEBAR

Śliwki suszone

400 g
42,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 33 opinii

17% taniej

HEBAR Orzeszki ziemne w karmelu 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne w karmelu

400 g
24,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 9 opinii
HEBAR Orzechy laskowe 400 g

HEBAR

Orzechy laskowe

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 61 opinii
HEBAR Popcorn 500 g

HEBAR

Popcorn

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 46 opinii
HEBAR Mieszanka studencka klasyczna 400 g

HEBAR

Mieszanka studencka klasyczna

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 67 opinii
HEBAR Daktyle suszone (bez pestek) 400 g

HEBAR

Daktyle suszone (bez pestek)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 56 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne prażone niesolone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne prażone niesolone

400 g
29,97 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store