Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Lakiery, pianki i pudry
SCHWARZKOPF TAFT Volume Puder do włosów nadający objętość
Puder do włosów nadający objętość Volume SCHWARZKOPF TAFT 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

SCHWARZKOPF TAFT Volume Puder do włosów nadający objętość

10 g
SCHWARZKOPF TAFT

Cena26,39 zł
2639,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Schwarzkopf Taft Volume puder do włosów 10 g - wystarcza aż do 50 aplikacji Puder Schwarzkopf Taft Volume zapewnia błyskawiczną objętość, naturalny ruch włosów oraz długotrwałą kontrolę fryzury do 24 godzin bez efektu sklejenia. Puder zwiększający objętość włosów nie obciąża ich i jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Produkty do stylizacji Schwarzkopf Taft wykorzystują wegańskie formuły*. Formuła zawiera 0 % alkoholu**. Sposób użycia: wysyp na dłonie i rozetrzyj między nimi niewielką ilość pudru. Nakładaj na suche włosy głównie u nasady, a następnie stylizuj jak chcesz. Wystarcza do 50 aplikacji. Wskazówka: dla ekstra objętości nakładaj puder bezpośrednio na suche włosy oraz u ich nasady, następnie wmasuj go palcami i stylizuj jak chcesz. Zalety produktu: - Błyskawiczna objętość - Naturalny ruch włosów - Długotrwała kontrola fryzury do 24 godzin - Wystarcza aż do 50 aplikacji - Wegańska formuła* * Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ** Ethylalcohol


SCHWARZKOPF TAFT Volume Puder do włosów nadający objętość


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.10.2028
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
2639,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SCHWARZKOPF TAFT
EAN:
9000100672825
Cena za kg:
2639,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
SCHWARZKOPF TAFT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000100672825

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wysyp na dłonie i rozetrzyj między nimi niewielką ilość pudru. Nakładaj na suche włosy.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Nie wdychaj. Unikaj kontaktu z oczami.


Informacje producenta

Marka

Taft


Marka producenta

MarkaSchwarzkopf

Marka standaryzowana

MarkaTaft

Opis produktu

Schwarzkopf Taft Volume puder do włosów 10 g - wystarcza aż do 50 aplikacji Puder Schwarzkopf Taft Volume zapewnia błyskawiczną objętość, naturalny ruch włosów oraz długotrwałą kontrolę fryzury do 24 godzin bez efektu sklejenia. Puder zwiększający objętość włosów nie obciąża ich i jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Produkty do stylizacji Schwarzkopf Taft wykorzystują wegańskie formuły*. Formuła zawiera 0 % alkoholu**. Sposób użycia: wysyp na dłonie i rozetrzyj między nimi niewielką ilość pudru. Nakładaj na suche włosy głównie u nasady, a następnie stylizuj jak chcesz. Wystarcza do 50 aplikacji. Wskazówka: dla ekstra objętości nakładaj puder bezpośrednio na suche włosy oraz u ich nasady, następnie wmasuj go palcami i stylizuj jak chcesz. Zalety produktu: - Błyskawiczna objętość - Naturalny ruch włosów - Długotrwała kontrola fryzury do 24 godzin - Wystarcza aż do 50 aplikacji - Wegańska formuła* * Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ** Ethylalcohol


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Puder do włosów

Wariant Volume

Produkty z kategorii Lakiery, pianki i pudry

5.0
z 1 opinii
SYOSS Volume Lift Lakier do włosów 300 ml

SYOSS Volume Lift

Lakier do włosów

300 ml
76,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 5 opinii

18% taniej

SYOSS Max Hold Lakier do włosów megamocny 300 ml

SYOSS Max Hold

Lakier do włosów megamocny

300 ml
76,63 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.7
z 3 opinii

30% taniej

SYOSS KERATIN Spray do włosów termoochronny nadający objętość 200 ml

SYOSS KERATIN

Spray do włosów termoochronny nadający objętość

200 ml
104,95 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
29,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.8
z 4 opinii
Nowość
WELLA Wellaflex Lakier Estreme Hold 250 ml

WELLA Wellaflex

Lakier Estreme Hold

250 ml
71,56 zł/l
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 15 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Shine Lakier do włosów supermocne utrwalenie i połysk, poziom utrwalenia: 4 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Shine

Lakier do włosów supermocne utrwalenie i połysk, poziom utrwalenia: 4

250 ml
89,80 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2029
5.0
z 27 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Lakier do włosów megamocne utrwalenie, poziom utrwalenia: 5 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power

Lakier do włosów megamocne utrwalenie, poziom utrwalenia: 5

250 ml
89,80 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 1 opinii
WELLA Wellaflex Loki i Fale - Pianka do włosów 200 ml

WELLA Wellaflex

Loki i Fale - Pianka do włosów

200 ml
93,95 zł/l
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 13 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Cashmere Lakier do włosów megamocne utrwalenie i miękkość, poziom utrwalenia: 5 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power Cashmere

Lakier do włosów megamocne utrwalenie i miękkość, poziom utrwalenia: 5

250 ml
89,80 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Volume Puder do włosów nadający objętość 10 g

SCHWARZKOPF TAFT Volume

Puder do włosów nadający objętość

10 g
2639,00 zł/kg
Cena26,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Lakier do włosów 300 ml

SCHWARZKOPF GOT2B GLUED

Lakier do włosów

300 ml
102,63 zł/l
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 1 opinii
WELLA Wellaflex Połysk i Trwałość Lakier do włosów 250 ml

WELLA Wellaflex

Połysk i Trwałość Lakier do włosów

250 ml
71,56 zł/l
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 2 opinii
WELLA Wellaflex Volume Extra Strong Lakier do włosów 250 ml

WELLA Wellaflex

Volume Extra Strong Lakier do włosów

250 ml
71,56 zł/l
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B Puder stylizujący 10 g

SCHWARZKOPF GOT2B

Puder stylizujący

10 g
2299,00 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027

Produkty marki SCHWARZKOPF TAFT

4.9
z 15 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Shine Lakier do włosów supermocne utrwalenie i połysk, poziom utrwalenia: 4 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Shine

Lakier do włosów supermocne utrwalenie i połysk, poziom utrwalenia: 4

250 ml
89,80 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2029
5.0
z 27 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Lakier do włosów megamocne utrwalenie, poziom utrwalenia: 5 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power

Lakier do włosów megamocne utrwalenie, poziom utrwalenia: 5

250 ml
89,80 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 13 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Cashmere Lakier do włosów megamocne utrwalenie i miękkość, poziom utrwalenia: 5 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power Cashmere

Lakier do włosów megamocne utrwalenie i miękkość, poziom utrwalenia: 5

250 ml
89,80 zł/l
Cena22,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Activity Żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power Activity

Żel do włosów

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2030
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF TAFT MAXX POWER Żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF TAFT MAXX POWER

Żel do włosów

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store