Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Proszki do prania
Do koloru
Średnie 2-4kg

Średnie 2-4kg

Wróć do Do koloru




5.0
z 5 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 63 prania Alpine Color 3465g 3.465 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 63 prania Alpine Color 3465g

3.465 kg
25,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 23 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g 2.75 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g

2.75 kg
22,54 zł/kg
Cena61,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

E XXL Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

E XXL Aromatherapy Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea 2.97 kg

E XXL Aromatherapy

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea

2.97 kg
18,85 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 7 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 55 prań 3575g 3.575 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 55 prań 3575g

3.575 kg
13,70 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2053

5.0
z 3 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 40 prań Alpine Color 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 40 prań Alpine Color 2200g

2.2 kg
27,27 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

4.9
z 8 opinii
VIZIR Proszek do prania tkanin kolorowych 60 prań 3.3 kg

VIZIR

Proszek do prania tkanin kolorowych 60 prań

3.3 kg
24,24 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

5.0
z 9 opinii
VIZIR Proszek do prania tkanin kolorowych 44 prań 2.42 kg

VIZIR

Proszek do prania tkanin kolorowych 44 prań

2.42 kg
27,06 zł/kg
Cena65,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store