Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Bakalie
Owoce suszone
Rodzynki

Rodzynki

Wróć do Owoce suszone




4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 35 opinii
KRESTO Rodzynki 200 g

KRESTO

Rodzynki

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

4.8
z 44 opinii
KRESTO Rodzynki Jumbo 200 g

KRESTO

Rodzynki Jumbo

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

4.9
z 29 opinii
BAKALLAND Rodzynki sułtańskie 100 g

BAKALLAND

Rodzynki sułtańskie

100 g
37,90 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Rodzynki luksusowe 100 g

BAKALLAND

Rodzynki luksusowe

100 g
41,90 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.8
z 48 opinii
HEBAR Rodzynki sułtanki 400 g

HEBAR

Rodzynki sułtanki

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 22 opinii
BIG NATURE Rodzynki suszone 1 kg

BIG NATURE

Rodzynki suszone

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 35 opinii
BAKALLAND Rodzynki 400 g

BAKALLAND

Rodzynki

400 g
24,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

1 kg
48,99 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store