Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy

Cukierki, lizaki i gumy

Wróć do Słodycze, przekąski, bakalie

Cukierki miękkieCukierki twardeCukierki musująceCukierki czekoladoweCukierki funkcjonalneDraże czekoladoweDraże owocoweDraże chrupiąceCukierki MiętówkiLizakiGumy do żucia



ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak musujący o smaku wiśni z witaminami - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak musujący o smaku wiśni z witaminami - suplement diety

6 g
365,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 3 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak odpornościowy o smaku malinowym - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak odpornościowy o smaku malinowym - suplement diety

6 g
331,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 1 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku malinowym na gardło - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku malinowym na gardło - suplement diety

6 g
415,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.8
z 4 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku malinowym z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku malinowym z witaminą C i D - suplement diety

6 g
398,33 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 3 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizak o smaku mango z witaminą C i D - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizak o smaku mango z witaminą C i D - suplement diety

6 g
408,33 zł/kg
Cena2,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 9 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki truskawkowe 10 szt. 120 g

CHUPA CHUPS

Lizaki truskawkowe 10 szt.

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 9 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, coli i truskawkowo-śmietankowym 10 szt. 120 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, coli i truskawkowo-śmietankowym 10 szt.

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, pomarańczowym i coli z wit C. 18 szt. 108 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, pomarańczowym i coli z wit C. 18 szt.

108 g
80,46 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

4.0
z 1 opinii
ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM Lizaki wspomagające odporność mix smaków - suplement diety 7szt 42 g

ZDROWY LIZAK MNIAM MNIAM

Lizaki wspomagające odporność mix smaków - suplement diety 7szt

42 g
349,76 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

ZDROWY LIZAK UCZEŃ Lizak owocowy na energię bez cukru - suplement diety 6 g

ZDROWY LIZAK UCZEŃ

Lizak owocowy na energię bez cukru - suplement diety

6 g
591,67 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 5 opinii
RING POP Lizak w kształcie pierścionka 10 g

RING POP

Lizak w kształcie pierścionka

10 g
439,00 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028

5.0
z 2 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki Wielosmakowe XXL z Gumą balonową 29 g

CHUPA CHUPS

Lizaki Wielosmakowe XXL z Gumą balonową

29 g
103,10 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.5
z 4 opinii
CHUPA CHUPS Lizak czaszka o smaku truskawkowo-limonkowym 15 g

CHUPA CHUPS

Lizak czaszka o smaku truskawkowo-limonkowym

15 g
239,33 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 4 opinii
CHUPA CHUPS Strzelający Lizak Crazy Dips o smaku coli 14 g

CHUPA CHUPS

Strzelający Lizak Crazy Dips o smaku coli

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 18 opinii
MALTESERS Draże z chrupiącym środkiem 93 g

MALTESERS

Draże z chrupiącym środkiem

93 g
118,17 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

5.0
z 8 opinii
SMARTIES Draże Smarties 38 g

SMARTIES

Draże Smarties

38 g
115,53 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 15 opinii
CASALI Draże rum-kokos w białej czekoladzie 100 g

CASALI

Draże rum-kokos w białej czekoladzie

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
CASALI Draże rum-kokos w mlecznej czekoladzie 100 g

CASALI

Draże rum-kokos w mlecznej czekoladzie

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

5.0
z 7 opinii
CASALI Draże kokosowe 100 g

CASALI

Draże kokosowe

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
M&M's Drażetki czekoladowe minis 20 g

M&M's

Drażetki czekoladowe minis

20 g
149,50 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Mieszanka słodyczy Halloween 300 g

CHUPA CHUPS

Mieszanka słodyczy Halloween

300 g
96,63 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw słodyczy z pacynką zebrą 140 g

WEDEL

Zestaw słodyczy z pacynką zebrą

140 g
428,50 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne 300 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka

DESEO Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada 120 g

DESEO

Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store