Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Ekologiczne (BIO)

Ekologiczne (BIO)

Wróć do Koncentraty i przeciery pomidorowe




5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027

4.9
z 27 opinii
MANFUSO Pomidory pelati bez skórki BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory pelati bez skórki BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.8
z 33 opinii
GRANORO Passata pomidorowa BIO 700 g

GRANORO

Passata pomidorowa BIO

700 g
14,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

4.9
z 13 opinii
ZWERGENWIESE Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO 340 ml

ZWERGENWIESE

Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO

340 ml
46,44 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028

4.9
z 30 opinii
MANFUSO Pomidory w kawałkach BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory w kawałkach BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 8 opinii
VITALIANA Pomidory całe (bez skórki) BIO 400 g

VITALIANA

Pomidory całe (bez skórki) BIO

400 g
12,47 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.9
z 18 opinii
ALCE NERO Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO 600 g

ALCE NERO

Passata pomidorowa 3-pack (3x200g) BIO

600 g
26,32 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.9
z 16 opinii
ALCE NERO Pulpa pomidorowa BIO 500 g

ALCE NERO

Pulpa pomidorowa BIO

500 g
26,98 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

4.8
z 5 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy Arrabbiata BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy Arrabbiata BIO

350 g
50,83 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027

4.7
z 6 opinii
NAURA Passata pomidorowa BIO 680 g

NAURA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028

4.9
z 11 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy z warzywami BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy z warzywami BIO

350 g
52,83 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027


4.9
z 10 opinii
VITALIANA Passata pomidorowa BIO 680 g

VITALIANA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

4.8
z 49 opinii
BIO PLANET Pomidory suszone solone BIO 150 g

BIO PLANET

Pomidory suszone solone BIO

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 4 opinii
LA BIO IDEA Pomidory pelati (bez skórki) BIO 400 g

LA BIO IDEA

Pomidory pelati (bez skórki) BIO

400 g
20,47 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.6
z 5 opinii
ALCE NERO Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO 400 g

ALCE NERO

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO

400 g
22,88 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store