Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Bezglutenowy
Mieszany

Mieszany

Wróć do Bezglutenowy




5.0
z 21 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

4.7
z 3 opinii
SCHAR Makaron penne (rurki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron penne (rurki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027

4.9
z 38 opinii
OCELIO Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

SCHAR Gnocchi bezglutenowe 300 g

SCHAR

Gnocchi bezglutenowe

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store