Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Ryby i mięso
Owoce morza

Owoce morza

Wróć do Ryby i mięso




5.0
z 164 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 240 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

240 g
162,46 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027

4.8
z 77 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 360 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

360 g
180,53 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

4.5
z 6 opinii
PESCA NORD Macki ośmiornicy gotowane 200 g

PESCA NORD

Macki ośmiornicy gotowane

200 g
314,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna62,99 zł
69,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
MY FOOD Owoce morza mix 5 składników 400 g

MY FOOD

Owoce morza mix 5 składników

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store