Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Krótki
Inne krótkie
MELISSA Primo Gusto Makaron Corals - kolanko
Makaron Corals   kolanko PRIMO GUSTO 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

MELISSA Primo Gusto Makaron Corals - kolanko

6 kg
MELISSA
Grecja
1 szt.12 szt.

Cena83,88 zł
13,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 22.09.2028
Dostępne warianty
MELISSA Primo Gusto Makaron cavatappi (korkociąg)
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
6 kg
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
MELISSA
EAN:
5201193087082
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Waga:
6 kg
Marka:
MELISSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5201193087082

Produkty z kategorii Krótki

5.0
z 30 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 60 opinii
LUBELLA Makaron muszelki (conchigliette piccole) 400 g

LUBELLA

Makaron muszelki (conchigliette piccole)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 89 opinii
LUBELLA Makaron fale (tagliatelle mosse) 400 g

LUBELLA

Makaron fale (tagliatelle mosse)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 31 opinii
LUBELLA Makaron kolanka ozdobne (creste di gallo) 400 g

LUBELLA

Makaron kolanka ozdobne (creste di gallo)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
3,18 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 73 opinii
LUBELLA Makaron łazanki (quadretti) 400 g

LUBELLA

Makaron łazanki (quadretti)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 35 opinii
LUBELLA Makaron sprężynki (do dania mac&cheese) 400 g

LUBELLA

Makaron sprężynki (do dania mac&cheese)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 28 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Orecchiette Pugliesi 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Orecchiette Pugliesi

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2028
4.9
z 11 opinii
OCELIO Makaron kukurydziany cornetti rigati (kolanka) bezglutenowy 500g 500 g

OCELIO

Makaron kukurydziany cornetti rigati (kolanka) bezglutenowy 500g

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
4.9
z 17 opinii
LUBELLA Makaron łazanki (quadretti) XXL 600 g

LUBELLA

Makaron łazanki (quadretti) XXL

600 g
13,32 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 32 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron cavatappi (korkociąg) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron cavatappi (korkociąg)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2028
5.0
z 35 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Corals - kolanko 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Corals - kolanko

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2028
4.9
z 44 opinii
LIGUORI Makaron Rigatoni IGP (z pszenicy durum) 500 g

LIGUORI

Makaron Rigatoni IGP (z pszenicy durum)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028
4.9
z 61 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 14 opinii
CASA MILO Makaron Orecchiette 500 g

CASA MILO

Makaron Orecchiette

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
ZGRANA PAKA Makaron dla dzieci - misja kosmiczna 400 g

ZGRANA PAKA

Makaron dla dzieci - misja kosmiczna

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.7
z 6 opinii
LA RUVIDA ITALIANA Makaron rigatoni (100% z pszenicy durum) 500 g

LA RUVIDA ITALIANA

Makaron rigatoni (100% z pszenicy durum)

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 2 opinii
COLLITALI Makaron farfalle tigrate (kokardki tygrysie) z pszenicy durum 200 g

COLLITALI

Makaron farfalle tigrate (kokardki tygrysie) z pszenicy durum

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
5.0
z 1 opinii
FARMO Makaron casarecce bezglutenowy (kukurydziano-ryżowy) 250 g

FARMO

Makaron casarecce bezglutenowy (kukurydziano-ryżowy)

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki MELISSA

5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 43 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle - kokardki 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle - kokardki

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 129 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
5.0
z 30 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 19 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 8 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata z żółtych pomidorów 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata z żółtych pomidorów

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store