Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Sól
Himalajska
CRYSTALLINE PLANET Sól himalajska różowa drobno mielona
Sól himalajska różowa drobno mielona CRYSTALLINE PLANET 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

CRYSTALLINE PLANET Sól himalajska różowa drobno mielona

1 kg
CRYSTALLINE PLANET
Pakistan

Cena9,99 zł
9,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2030
Dostępne warianty
CRYSTALLINE PLANET Sól morska (drobno mielona)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
CRYSTALLINE PLANET
EAN:
5907814667588
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
CRYSTALLINE PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814667588

Produkty z kategorii Himalajska

5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 48 opinii
Nowość
BIG NATURE Sól himalajska różowa gruba XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa gruba XXL

600 g
7,98 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
4.9
z 23 opinii
KOTANYI Sól Himalajska - młynek 88 g

KOTANYI

Sól Himalajska - młynek

88 g
136,25 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2030
4.9
z 47 opinii
SANTE Sól himalajska różowa 350 g

SANTE

Sól himalajska różowa

350 g
11,40 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
5.0
z 3 opinii
CRYSTALLINE PLANET Sól himalajska różowa drobno mielona 1 kg

CRYSTALLINE PLANET

Sól himalajska różowa drobno mielona

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2030

Produkty marki CRYSTALLINE PLANET

4.8
z 14 opinii
CRYSTALLINE PLANET Sól morska (drobno mielona) 1 kg

CRYSTALLINE PLANET

Sól morska (drobno mielona)

1 kg
8,79 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 2 opinii
CRYSTALLINE PLANET Sól czarna Kala Namak drobno mielona 1 kg

CRYSTALLINE PLANET

Sól czarna Kala Namak drobno mielona

1 kg
12,79 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store