Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Czekoladowe
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem
Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem 3 BIT 46g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 41 opinii

3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem

46 g
3 BIT

Cena3,69 zł
80,22 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rozkoszuj się wyjątkowym połączeniem czekolady mlecznej, kremowego nadzienia i chrupiącego herbatnika. Ten baton to doskonały wybór dla miłośników słodkich i wyrafinowanych smaków. Sprawdzi się zarówno jako szybka przekąska w ciągu dnia, jak i słodki dodatek do kawy. Pyszny baton, który łączy w sobie: mleczną czekoladę, krem o smaku orzechowym i chrupiący herbatnik. 3 Bit to doskonały wybór na każdą okazję.


3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.01.2027
Dostępne warianty
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2283.00 kJ
27.2%
Wartość energetyczna (kcal)
547.00 kcal
27.4%
Tłuszcz (g)
32.00 g
45.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
50.00 g
55.6%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
5.10 g
10.2%
Sól (g)
0.29 g
4.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Baton z dzieciństwa 👍️
27.07.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
80,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
46 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
3 BIT
EAN:
7622210416100
Cena za kg:
80,22 zł/kg
Waga:
46 g
Marka:
3 BIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622210416100

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

3 Bit


Marka standaryzowana

Marka3Bit

Opis produktu

Rozkoszuj się wyjątkowym połączeniem czekolady mlecznej, kremowego nadzienia i chrupiącego herbatnika. Ten baton to doskonały wybór dla miłośników słodkich i wyrafinowanych smaków. Sprawdzi się zarówno jako szybka przekąska w ciągu dnia, jak i słodki dodatek do kawy. Pyszny baton, który łączy w sobie: mleczną czekoladę, krem o smaku orzechowym i chrupiący herbatnik. 3 Bit to doskonały wybór na każdą okazję.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton Czekoladowy

Wariant Supermieszanka

Produkty z kategorii Czekoladowe

5.0
z 106 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 41 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem

46 g
80,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 36 opinii
BE RAW! Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie 40 g

BE RAW!

Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 23 opinii
BE RAW! Baton plum dark chocolate 40 g

BE RAW!

Baton plum dark chocolate

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 7 opinii

35% taniej

LION Baton White 5 szt. 150 g

LION

Baton White 5 szt.

150 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
11,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BOMBUS Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy)

50 g
139,80 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 15 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem

46 g
80,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 113 opinii
KINDER Mleczna kanapka Biszkopt z mlecznym nadzieniem 28 g

KINDER Mleczna kanapka

Biszkopt z mlecznym nadzieniem

28 g
92,50 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
BE RAW! Baton healthy snack - masło orzechowe 40 g

BE RAW!

Baton healthy snack - masło orzechowe

40 g
82,25 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 26 opinii
SANTE GO ON! Baton waniliowy z inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton waniliowy z inuliną

50 g
85,00 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 16 opinii
SANTE GO ON! Baton kakaowy z inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton kakaowy z inuliną

50 g
93,00 zł/kg
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.9
z 13 opinii
SANTE GO ON! Baton żurawinowy z jagodami goji i inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton żurawinowy z jagodami goji i inuliną

50 g
85,80 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 40 opinii
BOUNTY Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej 57 g

BOUNTY

Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej

57 g
76,32 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi

28 g
160,36 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 9 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami

28 g
178,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.9
z 45 opinii
NESQUIK Mleczna kanapka 26 g

NESQUIK

Mleczna kanapka

26 g
76,54 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton czekoladowy ze słoną chrupką 32 g

NICK'S

Baton czekoladowy ze słoną chrupką

32 g
179,69 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 10 opinii
DUPLO Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie 18 g

DUPLO

Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie

18 g
119,44 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
NICK'S Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton migdałowy z czekoladą 40 g

NICK'S

Baton migdałowy z czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 8 opinii
LION Baton Chocolate 42 g

LION

Baton Chocolate

42 g
71,19 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
LION Baton White 42 g

LION

Baton White

42 g
71,19 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
NICK'S Wafelek czekoladowy w polewie 35 g

NICK'S

Wafelek czekoladowy w polewie

35 g
148,29 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 21 opinii
NESQUIK Czekoladowa kanapka 26 g

NESQUIK

Czekoladowa kanapka

26 g
76,54 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 4 opinii
MILKA Milkinis Batoniki z mlecznym nadzieniem 88 g

MILKA Milkinis

Batoniki z mlecznym nadzieniem

88 g
86,25 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
Nowość
BOMBUS RAW ENERGY Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
LION Baton Peanut 41 g

LION

Baton Peanut

41 g
72,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 5 opinii
LION Chocolate 60 g

LION

Chocolate

60 g
73,17 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 13 opinii
GO ON Baton kokosowy z witaminami i magnezem 50 g

GO ON

Baton kokosowy z witaminami i magnezem

50 g
105,00 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 13 opinii
BAKALLAND YEMGO Baton Kokosowy w czekoladzie 40 g

BAKALLAND YEMGO

Baton Kokosowy w czekoladzie

40 g
66,25 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 5 opinii
LION Baton Black White 42 g

LION

Baton Black White

42 g
71,19 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 13 opinii
DAIM Podwójny baton czekoladowy 56 g

DAIM

Podwójny baton czekoladowy

56 g
102,68 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
KINDER Country Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami 24 g

KINDER Country

Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami

24 g
112,08 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WEDEL Mini batony bajeczne 135 g

WEDEL

Mini batony bajeczne

135 g
87,33 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka

Produkty marki 3 BIT

4.9
z 15 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem

46 g
80,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store