Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Jagnięcina
GOURMET Gold Karma dla kotów z jagnięciną i zieloną fasolą
Karma dla kotów z jagnięciną i zieloną fasolą Gold GOURMET 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

GOURMET Gold Karma dla kotów z jagnięciną i zieloną fasolą

2.04 kg
GOURMET
1 szt.24 szt.

Cena95,76 zł
46,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
GOURMET Gold Karma dla kotów z wołowiną i pomidorami
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
46,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2.04 kg
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GOURMET
EAN:
7613035465701
Cena za kg:
46,94 zł/kg
Waga:
2.04 kg
Marka:
GOURMET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613035465701

Produkty z kategorii Jagnięcina

4.8
z 25 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z jagnięciną i zieloną fasolą 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z jagnięciną i zieloną fasolą

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 26 opinii
GOURMET Gold Mokry pokarm dla kotów mus z jagnięciną puszka 85 g

GOURMET Gold

Mokry pokarm dla kotów mus z jagnięciną puszka

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w jagnięcinę 185 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w jagnięcinę

185 g
40,81 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028

Produkty marki GOURMET

4.9
z 23 opinii
GOURMET Perle Pokarm dla kotów- Fileciki w smakowitym sosie (4 saszetki ) 340 g

GOURMET Perle

Pokarm dla kotów- Fileciki w smakowitym sosie (4 saszetki )

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 27 opinii
GOURMET Perle Karma dla kotów duet (4 x 85 g) 340 g

GOURMET Perle

Karma dla kotów duet (4 x 85 g)

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 63 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 21 opinii
GOURMET Perle Karma dla kotów mini fileciki w sosie z warzywami (4 x 85 g) 340 g

GOURMET Perle

Karma dla kotów mini fileciki w sosie z warzywami (4 x 85 g)

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 47 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Mięsny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Mięsny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 27 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Rybny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Rybny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 28 opinii
GOURMET Revelations Mus z kurczakiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z kurczakiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 15 opinii
GOURMET Revelations Mus z łososiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z łososiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GOURMET Revelations Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 6 opinii
Nowość
GOURMET Revelations Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 77 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 56 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 52 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 46 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 26 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mix wołowina i kurczak (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mix wołowina i kurczak (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 26 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - łosoś i kurczak w sosie (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - łosoś i kurczak w sosie (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store