Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Królik
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka)
Pokarm dla kotów   kawałki królika w pasztecie (puszka) Gold GOURMET 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 52 opinii

GOURMET Gold Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka)

85 g
GOURMET
1 szt.24 szt.

Cena3,99 zł
46,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów:

  • bez dodatku sztucznych barwników,
  • bez konserwantów,
  • bez aromatów.

Wszystkie przepisy Gourmet Gold są dostępne w puszkach 85 g.


Gourmet Gold Pasztet z Kawałkami Królika to pozycja obowiązkowa na liście prawdziwego kociego sympatyka ekskluzywnej kuchni. A jak Twój kot zareaguje na doprawione luksusem, drobno posiekane kawałki królika, podane w formie aksamitnego pasztetu? Dla wyjątkowego doświadczenia kulinarnego każdego dnia, podawaj Gourmet Gold Pasztet z królikiem - Twój kot się nie oprze.

Nawet najbardziej wybredne z kotów będą zachwycone Gourmet Gold: menu wykwintnych dań, które różnorodnością tekstur i smaków rozpieszczają wyrafinowane podniebienia każdego dnia. Właśnie dlatego stworzyliśmy pasztet Gourmet Gold - intensywny i niezapomniany smak drobno posiekanych kawałków mięsa. Czego potrzeba więcej?


GOURMET Gold Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
6%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Koty oszalały na punkcie tych puszek.
11.12.2025
0
0
Marcin Krzykawski
zweryfikowano
Zgłaszam
to nie jest negatywna ocena, to 3 z 5, czyli 60%. dlaczego tyle? bo to jest mimo wszystko zwykła, "marketowa" karma i wystarczy spojrzeć na skład, aby ocenić właśnie średnią jakość produktu (ilość mięsa w puszce, składniki pozostałe, itd.). dlaczego więc kupuję? dla urozmaicenia dla starszych kotów, które są ze mną i zjadają te puszki dość chętnie.
08.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
moje koty uwielbiają
10.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GOURMET
EAN:
7613032816797
Cena za kg:
46,94 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
GOURMET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613032816797

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecenia żywieniowe: Przeciętnemu dorosłemu kotu, ważącemu ok. 4 kg, zaleca się podawanie 3 puszek w ciągu dnia, w co najmniej 2 oddzielnych posiłkach. Podane normy ilości karmy dla kotów dorosłych odnoszą się do zwierząt umiarkowanie aktywnych w normalnej temperaturze otoczenia. Indywidualne potrzeby różnią się, a ilość podawanej karmy powinna zostać dostosowana tak, aby utrzymać prawidłową, szczupłą sylwetkę Twojego kota. Podawać w temperaturze pokojowej. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Zamkniętą puszkę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Gourmet


Marka producenta

MarkaPurina

Marka standaryzowana

MarkaGourmet

Podmarka

Podmarka Gold


Opis produktu

GOURMET™ Gold Pasztet to smakowity pasztet z drobno posiekanymi kawałkami z królikiem, aby dostarczyć Twojemu kotu przyjemność z jedzenia. ✅ Smakowity pasztet ✅ Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. ✅ Bez dodatku barwników ✅ Bez dodatku sztucznych aromatów i konserwantów ✅ Stworzone ze składnikami o wysokiej jakości Spraw swojemu kotu kulinarną przygodę, która zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia! Wybierz GOURMET™ Pasztet i obserwuj, jak Twój kot delektuje się każdym kęsem!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma dla kotów

Wariant pasztet z kawałkami królika


O marce

Gourmet Gold Pasztet z Kawałkami Królika to pozycja obowiązkowa na liście prawdziwego kociego sympatyka ekskluzywnej kuchni. A jak Twój kot zareaguje na doprawione luksusem, drobno posiekane kawałki królika, podane w formie aksamitnego pasztetu? Dla wyjątkowego doświadczenia kulinarnego każdego dnia, podawaj Gourmet Gold Pasztet z królikiem - Twój kot się nie oprze. Nawet najbardziej wybredne z kotów będą zachwycone Gourmet Gold: menu wykwintnych dań, które różnorodnością tekstur i smaków rozpieszczają wyrafinowane podniebienia każdego dnia. Właśnie dlatego stworzyliśmy pasztet Gourmet Gold - intensywny i niezapomniany smak drobno posiekanych kawałków mięsa. Czego potrzeba więcej?

Produkty z kategorii Królik

4.9
z 52 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - kawałki królika w pasztecie (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki GOURMET

5.0
z 63 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 47 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Mięsny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Mięsny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 23 opinii
GOURMET Perle Pokarm dla kotów- Fileciki w smakowitym sosie (4 saszetki ) 340 g

GOURMET Perle

Pokarm dla kotów- Fileciki w smakowitym sosie (4 saszetki )

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 27 opinii
GOURMET Perle Karma dla kotów duet (4 x 85 g) 340 g

GOURMET Perle

Karma dla kotów duet (4 x 85 g)

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 27 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Rybny 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Rybny

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 21 opinii
GOURMET Perle Karma dla kotów mini fileciki w sosie z warzywami (4 x 85 g) 340 g

GOURMET Perle

Karma dla kotów mini fileciki w sosie z warzywami (4 x 85 g)

340 g
35,26 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 28 opinii
GOURMET Revelations Mus z kurczakiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z kurczakiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 15 opinii
GOURMET Revelations Mus z łososiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z łososiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GOURMET Revelations Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z łososiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 6 opinii
Nowość
GOURMET Revelations Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 56 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 77 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 46 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 26 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mix wołowina i kurczak (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mix wołowina i kurczak (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 26 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - łosoś i kurczak w sosie (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - łosoś i kurczak w sosie (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 65 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów - mus z indykiem 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów - mus z indykiem

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store