Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 4 miesięcy
Mieszanki owocowe
HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO
Brzoskwinie z bananami BIO BIO od pokoleń HIPP 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO

750 g
HIPP
1 szt.6 szt.

Cena32,94 zł
43,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027
Tagi
bio
Parametry
Cena za kg:
43,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
7280668336687
Cena za kg:
43,92 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
7280668336687

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Brzoskwinie z bananami BIO

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko banan po 4 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.3
z 3 opinii
GERBER Organic Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store