Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Yerba mate
BOMBILLA Napój Yerba Mate Black
Napój Yerba Mate Black BOMBILLA 330ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

BOMBILLA Napój Yerba Mate Black

330 ml
BOMBILLA
1 szt.12 szt.

Cena9,69 zł
29,36 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bombilla odświeża, wzmacnia i dodaje rześkości bo tak chce natura.


Cechy

bez dodatku cukru

słodzona tylko owocami

bez konserwantów i sztucznych barwników


BOMBILLA Napój Yerba Mate Black


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.01.2027
Dostępne warianty
BOMBILLA Napój Yerba Mate Red
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
114.00 kJ
1.4%
Wartość energetyczna (kcal)
27.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
6.50 g
2.5%
w tym cukry (g)
5.50 g
6.1%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry napój. Cena niska. Yerba mate. Oryginalny smak. Bardzo moczopędny. Polecam
07.05.2025
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,36 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
330 ml
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
BOMBILLA
EAN:
5902596118051
Cena za kg:
29,36 zł/l
Pojemność:
330 ml
Marka:
BOMBILLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5902596118051

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Osad na dnie butelki pochodzi z naturalnych składników. Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na szyjce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

WYSOKA ZAWARTOŚĆ KOFEINY; NIE ZALECA SIĘ STOSOWANIA U DZIECI, KOBIET CIĄŻY I KOBIET KARMIĄCYCH PIERSIĄ (20 MG/100 ML).


Informacje producenta

Marka

Bombilla


Marka standaryzowana

MarkaBombilla

Opis produktu

Bombilla odświeża, wzmacnia i dodaje rześkości bo tak chce natura.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna. bombilladrink.com


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój mate

Wariant o smaku pitahaya

Produkty z kategorii Yerba mate

5.0
z 17 opinii
CLUB MATE Napój gazowany Yerba Mate 500 ml

CLUB MATE

Napój gazowany Yerba Mate

500 ml
19,78 zł/l
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 11 opinii
CHAITEA ChaiMate napój gazowany na bazie yerba mate o smaku pomarańczy 330 ml

CHAITEA

ChaiMate napój gazowany na bazie yerba mate o smaku pomarańczy

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 7 opinii
CHAITEA ChaiMate napój gazowany na bazie yerba mate o smaku jagód i winogron 330 ml

CHAITEA

ChaiMate napój gazowany na bazie yerba mate o smaku jagód i winogron

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Yellow 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Yellow

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 6 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Classic 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Classic

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Red 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Red

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 5 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Black 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Black

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 16 opinii
CHAITEA ChaiKola napój gazowany na bazie ekstraktu z herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiKola napój gazowany na bazie ekstraktu z herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki BOMBILLA

4.9
z 9 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Yellow 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Yellow

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 6 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Classic 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Classic

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
BOMBILLA Napój Yerba Mate Red 330 ml

BOMBILLA

Napój Yerba Mate Red

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store