Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 6 miesiąca
Ze zbożami
BOBOVITA Owoce i Zboża Jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą - po 6 miesiącu
Jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą   po 6 miesiącu Owoce i Zboża BOBOVITA 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

BOBOVITA Owoce i Zboża Jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą - po 6 miesiącu

190 g
BOBOVITA

Cena6,35 zł
33,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj


Cechy

owoce z kaszką


BOBOVITA Owoce i Zboża Jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą - po 6 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.03.2027
Dostępne warianty
BOBOVITA Owoce i Zboża Jabłka i banany z delikatnym biszkoptem - po 8 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
249.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
59.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
15.00 mg
18.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
8591119001511
Cena za kg:
33,42 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
8591119001511

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Informacje producenta

Marka

BoboVita


Marka standaryzowana

MarkaBoboVita

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj


O marce

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %


O producencie

100 % energii elektrycznej w naszej fabryce pochodzi ze źródeł odnawialnych Certyfikowany producent ISO 22000


Dodatkowe informacje

Zapytaj o rozszerzanie diety Mariolę, eksperta BoboVita aplikacja BoboVita Messenger bobovita.pl 801 16 55 55 Znajdź nas na: Instagram Facebook


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Functional Name Jabłka banany i maliny z kaszką kuk

Produkty z kategorii Ze zbożami

5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
1.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka-banany-maliny z orkiszem, po 6 miesiącu 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka-banany-maliny z orkiszem, po 6 miesiącu

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
GERBER Organic Deserek w tubce banany mango z jogurtem i płatkami zbóż dla niemowląt po 6 miesiącu BIO 80 g

GERBER Organic

Deserek w tubce banany mango z jogurtem i płatkami zbóż dla niemowląt po 6 miesiącu BIO

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Owoce i Zboża Jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Owoce i Zboża

Jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą - po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany z kleikiem owsianym- po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany z kleikiem owsianym- po 6 miesiącu

190 g
33,42 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Mus owocowy 3 zboża - brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus owocowy 3 zboża - brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
FRUCHTBAR Mus jabłko, malina, żyto, orkisz po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus jabłko, malina, żyto, orkisz po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus gruszka, jabłko, proso po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus gruszka, jabłko, proso po 6 miesiącu BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store