Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ipa, Apa, Ale
Apa
ŻYWIEC APA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)
Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) APA ŻYWIEC 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

ŻYWIEC APA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

ŻYWIEC
500 ml
zawartość alkoholu: 5,4%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena6,99 zł
13,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żywieckie American Pale Ale chmielone na zimno pięcioma odmianami chmielu, Chinook, Citra, Amarillo, Falconer's Flight, Centennial.


Cechy

oryginalna receptura browaru w Żywcu

warzone wyłącznie w browarze Żywiec

intensywnie chmielowe American Pale Ale z nutą cytrusową

Zawartość alkoholu: 5,4%


ŻYWIEC APA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.03.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
201.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
48.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
ŻYWIEC
EAN:
5901559953883
Cena za kg:
13,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
ŻYWIEC
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901559953883

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje w temperaturze 9-11 ℃


Przechowywanie

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 5.4

Ekstrakt 12.5

Propozycja podania Najlepiej smakuje w temperaturze 9-11 ℃


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. PIJ ODPOWIEDZIALNIE


Informacje producenta

Marka

Żywiec


Marka standaryzowana

MarkaŻywiec

Opis produktu

Żywieckie American Pale Ale chmielone na zimno pięcioma odmianami chmielu, Chinook, Citra, Amarillo, Falconer's Flight, Centennial.


O marce

Ikona marki, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku, to także najlepiej znane polskie piwo za granicą. Tańcząca para nawiązuje do przedwojennych tradycji umieszczania elementów folkloru na polskich znakach towarowych oraz w reklamach Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Żywiec od lat jest mecenasem kultury. Sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.


Dodatkowe informacje

Butelka zwrotna Więcej informacji na www.zywiec.com.pl


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo jasne

Wariant APA

Produkty z kategorii Apa

5.0
z 5 opinii
ŻYWIEC APA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC APA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI Zissou APA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Zissou APA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORNELIUS Hazy APA Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

CORNELIUS

Hazy APA Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
AMBER APA (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

APA (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,78 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka

Produkty marki ŻYWIEC

4.9
z 90 opinii
ŻYWIEC Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
ŻYWIEC PORTER Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC PORTER

Piwo ciemne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC IPA Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC IPA

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.8
z 47 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo Pszeniczne (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,36 zł/l
Cena5,68 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
ŻYWIEC Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

ŻYWIEC

Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
12,12 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
ŻYWIEC LEMONŻ Piwo bezalkoholowe z nutą cola (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

LEMONŻ Piwo bezalkoholowe z nutą cola (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC MALINAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

MALINAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
ŻYWIEC MIĘTAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

MIĘTAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ŻYWIEC LEKKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

LEKKIE Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store