Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma dla gryzoni
WĘGROWSKIE Sianko
Sianko WĘGROWSKIE 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

WĘGROWSKIE Sianko

1 szt
WĘGROWSKIE

Cena9,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonej i niezawodnej karmy lub ściółki dla gryzoni, polecamy przede wszystkim Węgrowskie Sianko. Zostało ono przygotowane w oparciu o wykorzystanie tylko i wyłącznie miękkich i pełnowartościowych gatunków ziół i traw, któreprzede wszystkim zyskują zainteresowanie wśród królików, chomików, szczurów czy innych gryzoni. Jedno opakowanie zawiera odpowiednie ilości naturalnego i ekologicznego produktu, który potrafi wystarczyć nawet na kilka tygodni użytkowania. Dzięki niemu każdy dzień Państwa zwierzaka stanie się jeszcze przyjemniejszy i atrakcyjniejszy.

Pojemność 20-22l (ok 380g).


WĘGROWSKIE Sianko


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.02.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
MEGA ZOO
Marka:
WĘGROWSKIE
EAN:
5908259567006
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
WĘGROWSKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEGA ZOO
EAN:
5908259567006

Produkty z kategorii Karma dla gryzoni

4.9
z 15 opinii
SKARABEUSZ Jaśkowe sianko z ziołami 1 szt

SKARABEUSZ

Jaśkowe sianko z ziołami

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Pełnoporcjowy pokarm dla dorosłych królików 1.5 kg

BRIT

Pełnoporcjowy pokarm dla dorosłych królików

1.5 kg
24,66 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 22 opinii
WĘGROWSKIE Sianko 1 szt

WĘGROWSKIE

Sianko

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.2
z 6 opinii
BRIT Pełnoporcjowy pokarm dla świnek morskich 300 g

BRIT

Pełnoporcjowy pokarm dla świnek morskich

300 g
39,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Pełnoporcjowy pokarm dla dorosłych królików 300 g

BRIT

Pełnoporcjowy pokarm dla dorosłych królików

300 g
39,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
BRIT Pełnoporcjowy pokarm dla chomików 300 g

BRIT

Pełnoporcjowy pokarm dla chomików

300 g
39,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ANIMALS Kolba owocowa dla chomika 2 szt. 1 szt

ANIMALS

Kolba owocowa dla chomika 2 szt.

1 szt
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store