Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Proszek do pieczenia
DELECTA Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki)
Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki) DELECTA 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

DELECTA Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki)

15 g
DELECTA
Polska

Cena0,99 zł
66,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zastosowanie: Zawartość torebki wystarcza na spulchnienie ciasta z ok. 0,5 kg maki (zależnie od typu ciasta).


Cechy

niezawodny

na 0,5 kg mąki


DELECTA Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
466.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
110.00 kcal
5.5%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
22.00 g
8.5%
w tym cukry (g)
0.20 g
0.2%
Białko (g)
3.70 g
7.4%
Sól (g)
41.00 g
683.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Cecylia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Klara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
DELECTA
EAN:
5900983005168
Cena za kg:
66,00 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
DELECTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900983005168

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Delecta


Marka standaryzowana

MarkaDelecta

Opis produktu

Zastosowanie: Zawartość torebki wystarcza na spulchnienie ciasta z ok. 0,5 kg maki (zależnie od typu ciasta).


O marce

Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca.


Dodatkowe informacje

Przepis na kruche ciasteczka oraz wiele innych znajdziesz na: Delektujemy.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Proszek do pieczenia

Produkty z kategorii Proszek do pieczenia

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 49 opinii
AMYLON Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12 g

AMYLON

Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.9
z 23 opinii
DARY NATURY Proszek do pieczenia BIO 15 g

DARY NATURY

Proszek do pieczenia BIO

15 g
166,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
4.9
z 18 opinii
CELIKO Proszek do pieczenia bezglutenowy (na 1 kg mąki) 30 g

CELIKO

Proszek do pieczenia bezglutenowy (na 1 kg mąki)

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 76 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
39,67 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 13 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki) 15 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki)

15 g
66,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 14 opinii
LECKER'S Proszek do pieczenia BIO (na 0,5 kg mąki) 21 g

LECKER'S

Proszek do pieczenia BIO (na 0,5 kg mąki)

21 g
94,76 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 14 opinii
DR. OETKER Sernix - dodatek do pieczenia sernika (na 1kg twarogu) 60 g

DR. OETKER

Sernix - dodatek do pieczenia sernika (na 1kg twarogu)

60 g
36,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki DELECTA

5.0
z 131 opinii
DELECTA Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 58 opinii
DELECTA Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 38 opinii
DELECTA Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
DELECTA Budyń o smaku krówki (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku krówki (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
DELECTA Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
DELECTA Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 130 opinii
DELECTA Soda oczyszczona 70 g

DELECTA

Soda oczyszczona

70 g
18,43 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 76 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
39,67 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
46,00 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 34 opinii
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii 12 g

DELECTA

Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
182,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
DELECTA Aromat arakowy 12 ml

DELECTA

Aromat arakowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 33 opinii
DELECTA Aromat waniliowy 12 ml

DELECTA

Aromat waniliowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Aromat śmietankowy 12 ml

DELECTA

Aromat śmietankowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii
DELECTA Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store