Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 4 miesięcy
Mieszanki owocowe
BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)
Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka) BOBOVITA 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)

480 g
BOBOVITA
1 szt.6 szt.

Cena32,94 zł
68,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.10.2026
Dostępne warianty
BOBOVITA Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi po 6 miesiącu (tubka)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Parametry
Cena za kg:
68,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
480 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
5900852920141
Cena za kg:
68,63 zł/kg
Waga:
480 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852920141

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

4.3
z 3 opinii
GERBER Organic Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
39,92 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
38,32 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko banan po 4 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Brzoskwinie z bananami BIO

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
38,32 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

Produkty marki BOBOVITA

4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Moja pierwsza Suszona Śliwka - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA

Moja pierwsza Suszona Śliwka - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 2 opinii

15% taniej

BOBOVITA Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
73,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Jabłka, mango i banany - po 5 miesiacu 125 g

BOBOVITA

Jabłka, mango i banany - po 5 miesiacu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
BOBOVITA Moje pierwsze Jabłko - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA

Moje pierwsze Jabłko - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 7 opinii

23% taniej

BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - delikatnie marchewkowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
224,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Owoce Sałatka z owoców lata - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Sałatka z owoców lata - po 5 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.8
z 5 opinii

15% taniej

BOBOVITA Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
73,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, banany i owoce jagodowe - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, banany i owoce jagodowe - po 5 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 8 opinii

23% taniej

BOBOVITA BIO Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa 20 g

BOBOVITA BIO

Chrupeczki kukurydziane - wyśmienicie bananowe po 7 miesiącu Świnka Peppa

20 g
224,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka ze słodką marchewką - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka ze słodką marchewką - po 4 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
23,63 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany z brzoskwiniami - po 5 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany z brzoskwiniami - po 5 miesiącu

125 g
39,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store