Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Ziołowe, kwiatowe i roślinne
NASZE DOMOWE Syrop z kwiatów czarnego bzu
Syrop z kwiatów czarnego bzu NASZE DOMOWE 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

NASZE DOMOWE Syrop z kwiatów czarnego bzu

400 ml
NASZE DOMOWE

Cena15,99 zł
39,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
NASZE DOMOWE Syrop z owoców czarnego bzu
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Oktawia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
PREMIUM ROSA
Marka:
NASZE DOMOWE
EAN:
5902036001967
Cena za kg:
39,98 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
NASZE DOMOWE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PREMIUM ROSA
EAN:
5902036001967

Produkty z kategorii Ziołowe, kwiatowe i roślinne

4.9
z 7 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z kwiatów czarnego bzu 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z kwiatów czarnego bzu

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 13 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z owoców czarnego bzu 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z owoców czarnego bzu

400 ml
44,97 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 11 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop z pigwowca 500 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop z pigwowca

500 ml
45,98 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 10 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop z kwiatu bzu 500 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop z kwiatu bzu

500 ml
53,98 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 9 opinii
POLSKA RÓŻA syrop z pędów sosny 250 ml

POLSKA RÓŻA

syrop z pędów sosny

250 ml
69,96 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
5.0
z 2 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop z czarnego bzu 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop z czarnego bzu

250 ml
66,76 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.8
z 6 opinii
POLSKA RÓŻA Domowy syrop różany 500 ml

POLSKA RÓŻA

Domowy syrop różany

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka

Produkty marki NASZE DOMOWE

4.9
z 33 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z malin 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z malin

400 ml
44,97 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 15 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z malin z cynamonem i goździkami 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z malin z cynamonem i goździkami

400 ml
49,47 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
NASZE DOMOWE Syrop z owoców czarnego bzu 400 ml

NASZE DOMOWE

Syrop z owoców czarnego bzu

400 ml
44,97 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store