Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Parmezan
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano I.G.P. (tarty)
Ser Parmigiano Reggiano I.G.P. (tarty) CASTELLI 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 31 opinii

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano I.G.P. (tarty)

70 g
CASTELLI

Cena16,79 zł
239,86 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser tarty Parmigiano Reggiano Castelli to ser twardy, długo dojrzewający, z odtłuszczonego krowiego mleka. Ser posiada wyjątkowy i niepowtarzalny smak oraz aromat, dzięki ogromnej dbałości i delikatności podczas procesu produkcji. Produkt świetnie podbudza nasze słodkie jak i pikantne kubki smakowe, co gwarantuje przyjemne doznania smakowe.

Ser Parmigiano Reggiano Castelli posiada 32% zawartości tłuszczu, charakteryzuje się nieporównywalnym, wykwintnym smakiem, oraz doskonałą twardością. Jest to jeden z najbardziej znanych serów na świecie, doda potrawom wykwintności oraz urozmaici nawet najprostsze danie.

Ser Parmigiano Reggiano Castelli

  • Doskonały dodatek np. do spaghetti bolognese
  • Posiada niepowtarzalny, pikantny smak połączony z owocowym aromatem

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano I.G.P. (tarty)


Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Viktoriia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
239,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
CASTELLI
EAN:
8001868002917
Cena za kg:
239,86 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
CASTELLI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8001868002917

Produkty z kategorii Parmezan

4.9
z 139 opinii

23% taniej

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
PARMAREGGIO Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty) 60 g

PARMAREGGIO

Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty)

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
VIRGILIO Ser tarty Parmigiano Reggiano 80 g

VIRGILIO

Ser tarty Parmigiano Reggiano

80 g
183,63 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
BIO VERDE Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO 40 g

BIO VERDE

Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO

40 g
288,75 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka

Produkty marki CASTELLI

4.9
z 139 opinii

23% taniej

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 22 opinii

22% taniej

CASTELLI Ser Grana Padano (klinek) D.O.P. 125 g

CASTELLI

Ser Grana Padano (klinek) D.O.P.

125 g
135,92 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 21 opinii

22% taniej

CASTELLI Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku 160 g

CASTELLI

Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku

160 g
136,19 zł/kg
Cena promocyjna21,79 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 22 opinii

17% taniej

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (klinek) D.O.P. 125 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (klinek) D.O.P.

125 g
231,92 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
CASTELLI Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. 100 g

CASTELLI

Mozzarella di Bufala Campana D.O.P.

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store