Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
Zagęszczone
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone słodzone w tubie
Mleko zagęszczone słodzone w tubie SM GOSTYŃ 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 61 opinii

SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone słodzone w tubie

150 g
SM GOSTYŃ

Cena4,85 zł
32,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko zagęszczone SM Gostyń jest produktem pochodzenia polskiego. Bardzo słodki smak mleka będzie odpowiadał zarówno najmłodszym, jak i starszym smakoszom słodkości.

Mleko słodzone w tubie jest niezwykle proste w użyciu – wystarczy otworzyć opakowanie i nacisnąć tubeczkę. Produkt jest gotowy do spożycia, można go jednak używać jako dodatek do szerokiej palety potraw. Skład oparty jest na pasteryzowanym mleku krowim, z dodatkiem sacharozy.

Mleko słodzone w tubie idealnie smakuje jako samodzielna przekąska, ale również jako dodatek do:

  • Lodów i deserów z owocami
  • Kawy, czekolady lub herbaty
  • Słodkich ciast

SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone słodzone w tubie


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.11.2026
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1364.00 kJ
16.2%
Wartość energetyczna (kcal)
326.00 kcal
16.3%
Tłuszcz (g)
8.00 g
11.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.60 g
28.0%
Węglowodany (g)
55.00 g
21.2%
w tym cukry (g)
55.00 g
61.1%
Białko (g)
7.50 g
15.0%
Sól (g)
0.28 g
4.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
61 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ARTUR
zweryfikowano
Zgłaszam
pychota🔥
11.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dzieciństwa.
09.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
SM GOSTYŃ
EAN:
5900691032111
Cena za kg:
32,33 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
SM GOSTYŃ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5900691032111

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Temperatura od +1°C do +18°C, wilgotność względna powietrza nie wyższa niż 75%


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 18

Maks. wilgotność % 75


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

SM Gostyń


Marka standaryzowana

MarkaSM Gostyń

Pochodzenie

Kraj pochodzenia Polska


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko gostyńskie zagęszczone słodzone

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

5.0
z 408 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% 500 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%

500 g
12,78 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 4% light 500 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 4% light

500 g
13,90 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
5.0
z 137 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 4% Light z magnezem 500 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 4% Light z magnezem

500 g
13,90 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
5.0
z 61 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone słodzone w tubie 150 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone słodzone w tubie

150 g
32,33 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 88 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone słodzone w puszce 530 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone słodzone w puszce

530 g
21,23 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
4.9
z 177 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% 200 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%

200 g
18,45 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

Produkty marki SM GOSTYŃ

5.0
z 408 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% 500 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%

500 g
12,78 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 4% light 500 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 4% light

500 g
13,90 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
5.0
z 137 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 4% Light z magnezem 500 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 4% Light z magnezem

500 g
13,90 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone słodzone w puszce 530 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone słodzone w puszce

530 g
21,23 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
4.9
z 177 opinii
SM GOSTYŃ Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5% 200 g

SM GOSTYŃ

Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%

200 g
18,45 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store