Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt pitny
Proteinowe
MILKO Jogurt pitny truskawkowy
Jogurt pitny truskawkowy MILKO 330ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 59 opinii

MILKO Jogurt pitny truskawkowy

1.98 l
MILKO
1 szt.6 szt.

Cena22,74 zł
11,48 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Najlepiej smakuje jogurt pitny o smaku truskawkowym wyjęty wprost z lodówki. Milko prezentuje jogurty poręczne, a skład nie obejmuje żadnych sztucznych słodzików i innych groźnych, chemicznych wytworów. Pitne jogurty Milko są pakowane tak, aby nie wykorzystywać całego napoju od razu, ale zostawić go sobie przez cały dzień, jako dodatek energetyczny. Jogurt składa się z najwyższej kategorii mleka. Odnajdziecie Państwo w naszym sklepie online liczne profile smakowe. Jogurt należy zaliczyć do produktów dietetycznych. Posiada moc oczyszczania przewodu pokarmowego. Jednym słowem precyzyjnie odtruwa. Lekka konsystencja dobrze się wchłania.

MILKO Jogurt pitny truskawkowy


Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni
Dostępne warianty
MILKO Jogurt pitny wiśniowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
336.00 kJ
4.0%
Wartość energetyczna (kcal)
80.00 kcal
4.0%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
3.40 g
6.8%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
11,48 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.98 l
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MILKO
EAN:
5900820017583
Cena za kg:
11,48 zł/l
Pojemność:
1.98 l
Marka:
MILKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820017583

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:0
Maks. temp. °C:8


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +8°C. Chronić przed światłem. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od 0°C do +8°C.

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed spożyciem.


Informacje producenta

Cechy

bez dodatku syropu glukozowo-fruktozowego
bez GMO - z mleka od krów karmionych paszami wolnymi od GMO
polskie z natury - z polskiego mleka


Marka

Milko


Marka standaryzowana

Marka:Milko


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce


Logotypy stron trzecich

FSC - Mix
Tetra Pak


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Min. temp. °C:0
Maks. temp. °C:8

Produkty z kategorii Proteinowe

4.9
z 63 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku stracciatella 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku stracciatella

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 41 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku mango 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku mango

270 g
16,63 zł/kg
4,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 59 opinii
MILKO Jogurt pitny truskawkowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny truskawkowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 82 opinii
YoPro Jogurt pitny o smaku truskawka - malina 270 g

YoPro

Jogurt pitny o smaku truskawka - malina

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego wanilia

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 219 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego jagodowy

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 158 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego truskawka & kiwi

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 217 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja 350 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego mango marakuja

350 g
16,71 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru wanilia

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 65 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru brzoskwinia

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina 360 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt pitny proteinowy bez dodatku cukru malina

360 g
18,03 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 52 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny naturalny 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny naturalny

360 g
13,86 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 54 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny truskawkowy 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny truskawkowy

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 61 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny mango 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny mango

360 g
13,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 39 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny jagoda ze śmietanką 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny jagoda ze śmietanką

360 g
14,31 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 33 opinii
ŁACIATY Protein+ Jogurt pitny guawa i smoczy owoc 360 g

ŁACIATY Protein+

Jogurt pitny guawa i smoczy owoc

360 g
14,31 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 22 opinii
BAKOMA MEN Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt truskawkowy z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
BAKOMA MEN Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt mango z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
BAKOMA MEN Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny) 230 g

BAKOMA MEN

Jogurt owoce leśne z wysoką zawartością białka (pitny)

230 g
21,26 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka

Produkty marki MILKO

4.9
z 59 opinii
MILKO Jogurt pitny truskawkowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny truskawkowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 79 opinii
MILKO Jogurt pitny wiśniowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny wiśniowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 82 opinii
MILKO Jogurt pitny czerwona pomarańcza 330 ml

MILKO

Jogurt pitny czerwona pomarańcza

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 68 opinii
MILKO Jogurt pitny morelowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny morelowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 72 opinii
MILKO Jogurt pitny żurawinowy 330 ml

MILKO

Jogurt pitny żurawinowy

330 ml
11,48 zł/l
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 321 opinii
MILKO Maślanka naturalna 330 ml

MILKO

Maślanka naturalna

330 ml
9,85 zł/l
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.7
z 159 opinii
MILKO Jogurt pitny naturalny 330 ml

MILKO

Jogurt pitny naturalny

330 ml
10,88 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 161 opinii
MILKO Kefir naturalny 330 ml

MILKO

Kefir naturalny

330 ml
10,15 zł/l
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 283 opinii
MILKO Kefir naturalny 1 l

MILKO

Kefir naturalny

1 l
6,85 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store