Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Parmezan
ZARPELLON Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.
Ser Parmigiano Reggiano D.O.P. ZARPELLON 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 58 opinii

ZARPELLON Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.

200 g
ZARPELLON
Włochy

Cena31,99 zł
159,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Parmigiano Reggiano Ser Parmezan to ser twardy wytwarzany według sprawdzonych tradycyjnych włoskich receptur. Wytwarzany jest w regionach takich jak Parma, Reggio Emilia, Bolonia, Modena i Mantua, które od wieków słyną z produkcji wyśmienitych serów. Cały proces produkcji jest ściśle nadzorowany, miedzy innymi pod katem właściwego i starannego stosowania odpowiednich receptur i procedur. Ser wytwarzany z surowego krowiego mleka i dojrzewa przez 12 miesięcy, co nadaje mu unikalny, delikatny smak i aromat. Sery te najlepiej smakują starte.

ZARPELLON Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.


Produkt dostępny
Tagi
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
03.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
159,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
TEMAR
Marka:
ZARPELLON
EAN:
8002226007391
Cena za kg:
159,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
ZARPELLON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TEMAR
EAN:
8002226007391

Produkty z kategorii Parmezan

4.9
z 22 opinii

17% taniej

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (klinek) D.O.P. 125 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (klinek) D.O.P.

125 g
231,92 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
TEMAR Ser Parmigiano Reggiano 100 g

TEMAR

Ser Parmigiano Reggiano

100 g
177,90 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
VIRGILIO Ser Parmigiano Reggiano D.O.P. 150 g

VIRGILIO

Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.

150 g
173,27 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 58 opinii
ZARPELLON Ser Parmigiano Reggiano D.O.P. 200 g

ZARPELLON

Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.

200 g
159,95 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store