Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Farmacja / Domowa apteczka
Żele nawilżające intymne
DUREX Play Żel intymny nawilżający
Żel intymny nawilżający Play DUREX 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

DUREX Play Żel intymny nawilżający

50 ml
DUREX

Cena19,95 zł
399,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Żel intymny nawilżający to starannie opracowana kompozycja składników wyróżniająca się wyjątkową delikatnością. Dzięki temu kosmetyk może być stosowany w najbardziej intymnych strefach twojego ciała.

Delikatna kremowa konsystencja sprawia, że jest to kosmetyk idealny do delikatnego odprężającego masażu, zapewniając wyjątkowo przyjemne odczucia i eliminując ryzyko podrażnień. Dzięki zawartości aloesu żel posiada też właściwości nawilżające i zmiękczające.

Durex Play to doskonałe wsparcie podczas intymnej zabawy we dwoje, zwiększające przyjemność doznań. Kosmetyk jest bezzapachowy i nie powoduje uczuleń.

Cechy

dla przyjemnego nawilżenia


DUREX Play Żel intymny nawilżający


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
399,00 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
Marka:
DUREX
EAN:
5038483167113
Cena za kg:
399,00 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
DUREX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
EAN:
5038483167113

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zanim przejdziesz do gry: Żel nadaje się do seksu waginalnego, analnego i oralnego. Stworzony, by pomagać w niwelowaniu uczucia dyskomfortu przy suchości pochwy. Odpowiedni do używania z prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej lub nielateksowymi poliizoprenowymi prezerwatywami, a także z zabawkami erotycznymi Durex. Instrukcja używania: Otwórz korek, delikatnie ściśnij butelkę, aby zaaplikować żel. Jeżeli używasz go razem z prezerwatywą, rozprowadź go na prezerwatywie, gdy jest już założona na członek. Przed użyciem sprawdź instrukcję używania.


Przechowywanie

Zużyj w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wyrób medyczny certyfikowany za zgodność z Dyrektywą 93/42/EWG przez SGS. Znak CE - zgodność z przepisami UE - 1639 Durex i logo Durex są znakami towarowymi grupy Reckitt.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Kilka ostrzeżeń: Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie jest to środek antykoncepcyjny oraz nie zawiera środka plemnikobójczego. Może spowalniać ruchliwość plemników. Unikaj kontaktu z oczami, uszkodzoną skórą lub ranami. Zaprzestań użycia, jeśli wystąpi podrażnienie. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli podrażnienie nie ustanie, doświadczasz ciągłej suchości pochwy, jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj z prezerwatywami poliuretanowymi.


Informacje producenta

Marka

Durex


Marka standaryzowana

MarkaDurex

Logotypy stron trzecich

Znak CE – zgodność z przepisami UE

Green Dot

Wyrób medyczny


Opis produktu

Klasyczny żel intymny sprawia, że sex po prostu idzie gładko. Żel intymny Durex. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Producent: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited. Upoważniony przedstawiciel: RB NL Brands B.V. Podmiot prowadzący reklamę: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.


Dodatkowe informacje

www.durex.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel intymny

Wariant Originals


Podmarka

Podmarka:Play


O marce

Podoba Ci się Durex Play Nawilżający? Wypróbuj także inne produkty z serii Durex Play - więcej informacji znajdziesz na www.durex.pl

Produkty z kategorii Żele nawilżające intymne

DUREX Play Żel intymny nawilżający 50 ml

DUREX Play

Żel intymny nawilżający

50 ml
399,00 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
UNIMIL Żel do masażu i nawilżający żel intymny Soczysta Truskawka 200 ml

UNIMIL

Żel do masażu i nawilżający żel intymny Soczysta Truskawka

200 ml
119,95 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028

Produkty marki DUREX

5.0
z 3 opinii
DUREX Classic Prezerwatywy 12 szt 1 szt

DUREX Classic

Prezerwatywy 12 szt

1 szt
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store