Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Naturalne
O pełnej zawartości tłuszczu
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne)
Kwasek cytrynowy - Dr. Oetker
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 238 opinii

DECOMORRENO Kakao (extra ciemne)

1.2 kg
DECOMORRENO
Polska
1 szt.8 szt.

Cena103,92 zł
86,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kakao to fantastyczny dodatek do ciast i deserów. Nada im wspaniały kolor, aromat i smak. Sprawdzi się również do przygotowania pysznego napoju, po który chętnie sięgnie każde dziecko. Kakao Decomoreno ma wyjątkowo ciemną barwę oraz obniżoną zawartość tłuszczu. Jest nie tylko pyszne, ale także wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz wygląd. Masa kakaowasprzyja uwalniania hormonów szczęścia w naszym organizmie. To naturalny sposób na doskonały nastrój. Poza dobrym nastrojem, kakao powoduje, że się nie starzejemy. Jest ono cennym źródłem antyoksydantów, które odpowiadają za opóźnianie procesów starzenia.


DECOMORRENO Kakao (extra ciemne)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Tagi
Superfoods

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1259.00 kJ
15.0%
Wartość energetyczna (kcal)
303.00 kcal
15.2%
Tłuszcz (g)
10.50 g
15.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.40 g
32.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
23.50 g
47.0%
Sól (g)
0.86 g
14.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
86,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.2 kg
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
DECOMORRENO
EAN:
5900910998495
Cena za kg:
86,60 zł/kg
Waga:
1.2 kg
Marka:
DECOMORRENO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900910998495

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Wsypać około 1 łyżeczkę kakao i 2 łyżeczki cukru do filiżanki. Dokładnie wymieszać z niewielką ilością wody, a następnie dodać gorące mleko, zamieszać... i gotowe Smacznego!


Informacje producenta

Opis produktu

Wytwarzane z najwyższej jakości ziaren kakao zapewni Ci wyborny smak i niezrównany aromat. Jego ciemna barwa i wysoka wydajność zagwarantują Ci najwyższą jakość napojów i wypieków.

Cechy

najwyższa jakość - ciemne - wydajne - aromatyczne
extraciemne
doskonałe do napojów, niezastąpione w wypiekach


Marka

DecoMorreno


Marka standaryzowana

Marka:DecoMorreno


O marce

DecoMorreno to najwyższej jakości produkty. Marka, którą znasz od lat.

Oświadczenia żywieniowe

Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu

Produkty z kategorii O pełnej zawartości tłuszczu

4.9
z 17 opinii
ALCE NERO Kakao w proszku BIO 75 g

ALCE NERO

Kakao w proszku BIO

75 g
253,20 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.9
z 238 opinii
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne) 150 g

DECOMORRENO

Kakao (extra ciemne)

150 g
86,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne) 80 g

DECOMORRENO

Kakao (extra ciemne)

80 g
124,88 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 10 opinii
CELIKO Kakao ekstra ciemne bezglutenowe 80 g

CELIKO

Kakao ekstra ciemne bezglutenowe

80 g
118,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki DECOMORRENO

4.9
z 238 opinii
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne) 150 g

DECOMORRENO

Kakao (extra ciemne)

150 g
86,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
DECOMORRENO Kakao (extra ciemne) 80 g

DECOMORRENO

Kakao (extra ciemne)

80 g
124,88 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 34 opinii
DECOMORRENO Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant) 150 g

DECOMORRENO

Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant)

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store