Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 4 miesięcy
Mieszanki owocowe
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu
Jabłka, jagody i gruszki Williamsa   po 4 miesiącu Deserek BOBOVITA 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

750 g
BOBOVITA
1 szt.6 szt.

Cena35,94 zł
47,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Deserek po 4 miesiącu Bobovita to produkt dla maluszków, oparty na wysoko wyselekcjonowanych produktach.

Deserek jabłka i jagody został wyprodukowany z myślą o najmłodszych. Będzie świetnym uzupełnieniem codziennej diety, stanowiąc w niej nutę słodyczy, opartą na naturalnych smakach jabłka i jagody. Został wyprodukowany w warunkach, które spełniają najwyższe normy tak, aby mamy miały pewność, że kupują dla swojego dziecka produkt wysokiej jakości.

Deserek Bobovita jest polecany dla dzieci, ponieważ:

  • Ma naturalny, słodki smak
  • Wygodny słoiczek pozwala na podawanie produktu prosto z niego
  • Jest dobrym uzupełnieniem diety

BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.03.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
237.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
56.00 kcal
2.8%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
7.70 g
8.6%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
0.30 g
0.6%
Sól (g)
< 0.01 g
Witamina C (mg)
15.00 mg
18.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
47,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
8591119753878
Cena za kg:
47,92 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
8591119753878

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowuj w temperaturze pokojowej.

Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie i przechowywanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki, używając plastikowej łyżeczki. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie przechowuj resztek produktu, który jadło dziecko. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Pamiętaj o higienie ząbków swojego dziecka.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy)
4


Informacje producenta

Opis produktu

spełnia rygorystyczne normy jakościowe dla najmłodszych* delikatna konsystencja i skład odpowiedni do wieku* bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* bez dodatku cukru* - Zawiera naturalnie występujące cukry. owoce od sprawdzonych dostawców* Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka. *Produkt dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt. Skład dostosowany do wieku. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Cechy

hit BoboVita*
*wśród owoców w słoiczkach BoboVita 125 g i 130 g, sprzedaż wg AC Nielsen, 2017 r.


Marka

BoboVita


Marka standaryzowana

Marka:BoboVita


O producencie

Certyfikowany producent ISO 22000

Pochodzenie

:Wyprodukowano w UE


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Logotypy stron trzecich

Bezglutenowy

Produkty z kategorii Mieszanki owocowe

5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Brzoskwinie z bananami BIO 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Brzoskwinie z bananami BIO

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Baby Mus jabłko banan po 4 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus jabłko banan po 4 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.3
z 3 opinii
GERBER Organic Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Jabłko brzoskwinia morela dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
HOLLE Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Deserek jabłko z borówką bezglutenowy - po 5 miesiącu BIO

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.0
z 1 opinii
BOBOVITA Owoce Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Owoce

Jabłka i brzoskwinie - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka, jagody i gruszki Williamsa - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka) 80 g

BOBOVITA

Mus jabłka i banany po 4 miesiącu (tubka)

80 g
68,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Deserek Jabłka i banany - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Deserek

Jabłka i banany - po 4 miesiącu

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store